Logo Pracuj.pl

Team Manager

PrimarkO firmie

Primark

Henryka Kamieńskiego 11

Podgórze Duchackie

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie, wspieranie i motywowanie zespołu do osiągania jak najlepszych wyników w pracy.
  • Odpowiedzialność za sukces sprzedażowy konkretnego działu poprzez wykonywanie zamówień produktów, monitorowanie realizacji celów i analizowanie konkurencji.
  • Zapewnienie funkcjonowania sklepu (w tym kas i przymierzalni) zgodnie z wewnętrznymi standardami marki.
  • Dbanie o profesjonalną obsługę Klienta.
  • Poszukiwanie i proponowanie nowych rozwiązań, by maksymalizować sprzedaż oraz nieustannie zachwycać naszych klientów.

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku Managera w branży retail.
  • Doświadczenie w zarządzaniu kilkunastoosobowym zespołem oraz nastawienie na współpracę.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz analityczne.
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz łatwość w podejmowaniu decyzji.
  • Zainteresowanie modą i chęć dzielenia się swoją wiedzą z innymi.
  • Gotowość do pracy w trybie zmianowym i w weekendy.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej i dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Dołączenie do zespołu, który Cię wspiera i od którego możesz się wiele nauczyć.
  • Udział w międzynarodowych projektach.
  • Możliwość rozwoju oraz wdrażania swoich pomysłów.
  • Stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Pakiet dodatkowych benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, zniżka pracownicza, PPK, Employee Assistance Program).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • strefa relaksu
  • pakiet relokacyjny
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji

1

Rozmowa telefoniczna

2

Zadanie praktyczne i spotkanie F2F

3

Feedback/Oferta

 Primark to największa irlandzka marka odzieżowa. Od ponad 50 lat oferujemy naszym Klientom najnowszą modę, kosmetyki i wyposażenie do domu - zgodnie z hasłem: „Niesamowita Moda w Niesamowitych Cenach”. Poszukujemy obecnie Team Managera/ki, który/a we współpracy z innymi Managerami, będzie odgrywać ważną rolę w zarządzaniu naszym zespołem. Jest to stanowisko, w ramach którego będziesz dbać o każdy aspekt codziennej pracy swojego działu − od realizacji budżetów sprzedażowych, rekrutacji oraz prowadzenia szkoleń dla zespołu, po kwestie operacyjne i dotyczące bezpieczeństwa.

Aktualne oferty pracodawcy
Manager

Team Manager, Henryka Kamieńskiego 11, Podgórze Duchackie, Kraków