Craftware Sp. z o.o.

Team Manager Testerów Manualnych

Craftware Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ważna jeszcze 20 dni
    11 Marzec 2020
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik
logo Salesforce logo Salesforce

Craftware to doskonałe miejsce pracy dla ludzi ambitnych, otwartych, lubiących nowe wyzwania. Do naszego zespołu szukamy kreatywnych osób, gotowych na ciągły rozwój oraz udział w najbardziej innowacyjnych projektach rynku IT. Dołącz do nas!

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Ikona lokalizacji Warszawa

Czym się będziesz zajmował:

  • udzielanie na żądanie Zarządu Craftware informacji o aktualnym stanie zleconych usług konsultingowych (m.in. stanie prac koordynowanych zespołów i projektów)
  • wsparcie Zarządu w procesie monitorowania realizacji planów finansowych, założeń i wytycznych przez pracowników oraz podwykonawców Craftware
  • współpraca z innymi działami w firmie (np. sprzedaż, PM, HR)
  • określanie zasad organizacji pracy oraz koordynacji pracy zespołu
  • zwiększenie jakości usług dostarczanych przez koordynowany zespół
  • prowadzenie rozmów okresowych z pracownikami i doradztwo w kwestii ich rozwoju
  • animowanie życia wewnętrznego zespołu (organizacja spotkań/warsztatów zespołu, transfer wiedzy wewnątrz zespołu, wsparcie merytoryczne członków zespołu, dbanie i utrzymywanie dobrych praktyk pracy zespołu, dbanie o dobrą atmosferę w zespole)
  • weryfikacja techniczna kandydatów
  • planowanie, przydzielanie i realizacja zadań projektowych dotyczących testów
  • tworzenie scenariuszy i przypadków testowych oraz szczegółowych skryptów, które maksymalizują pokrycie wymagań biznesowych i technicznych
  • tworzenie dokumentacji oraz raportów z testów
  • proponowanie nowych rozwiązań zarówno procesowych, jak i narzędziowych, celem eliminowania wąskich gardeł oraz poprawy szybkości i jakości procesu testowego
  • wykonywanie analizy przyczyn pierwotnych problemów ze środowisk produkcyjnych (Root Cause Analysis)
  • zgłaszanie ryzyka występującego w projekcie w odpowiednim momencie z podaniem konkretnych przyczyn i argumentów.

Czego potrzebujesz, aby realizować powierzone zadania:

  • min. 5 lat doświadczenia komercyjnego w testowaniu oprogramowania
  • min. 3 doświadczenie w kierowaniu zespołem
  • umiejętność dostosowywania stylu zarządzania do ludzi w zespole
  • poprawna i kulturalna komunikacja oraz sposób przekazywania feedbacku
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność rozwiązywania konfliktów
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • znajomość narzędzi do zarządzania przypadkami testowymi i defektami (np. HP ALM, Jira etc.)
  • znajomość Developer Tools (np. dla Chrome/Firefox/IE11)
  • znajomość SQL
  • znajomość metodyk wytwarzania oprogramowania (Agile/Scrum/V-Model/Dev-Ops)
  • certyfikat ISTQB
  • umiejętność określenia estymat czasowych oraz prawidłowego szacowania Story Pointów dla poszczególnych zadań, jak i całościowej fazy testów.

Co możemy Ci zaoferować:

  • Ikona Biblioteczki
    Biblioteczka do twojej dyspozycji
  • Ikona Formy Współpracy
    Różne formy współpracy
  • Strefa chillout
    Strefa chillout
  • Ikona Zegar
    Elastyczne godziny pracy
  • Ikona Wtorki
    Owocowe wtorki
  • Ikona Angielski
    Lekcje angielskiego
  • Ikona Karta Multisport
    Karta Multisport
  • Ikona Opieka Medyczna
    Opieka medyczna
  • Ikona Koszty
    Zwrot kosztów zdanych certyfikatów
  • Ikona Atmosfera
    Świetna atmosfera pracy
  • Ikona Dresscode
    Swobodny dress code
  • Ikona Ubezpieczenie
    Ubezpieczenie grupowe
Warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacji jest zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli: "Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Craftware Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Karwińskiej 21, 02-639 Warszawa, KRS 0000328647 moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak również przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Craftware Sp. z o.o. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie.” Polityka prywatności Craftware - czytaj więcej

  • Wsparcie w rozwoju: szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, pomoc w certyfikacji, indywidualne planowanie ścieżki kariery, opiekę opiekuna merytorycznego
  • Otwartą ścieżkę awansu zawodowego
  • Wyjątkową atmosferę, wspólne śniadania, nietypowe wydarzenia, kawę, owoce, imprezy integracyjne
  • Niekorporacyjne biura blisko centrum Warszawy i Łodzi, z super wygodnymi fotelami, miejscem na rowery, strefą chill-out, piłkarzykami i ping-pongiem
  • Dowolną formę współpracy, elastyczne godziny wykonywania obowiązków, możliwość 100% pracy zdalnej
  • Benefity: karta Multisport, pakiet prywatnej opieki medycznej, zwrot kosztów zdanych certyfikatów, zajęcia z języka angielskiego.

Administratorem danych jest Craftware Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane zbierane są dla potrzeb przeprowadzenia obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Państwa zgody – również dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, a także ich modyfikacji oraz żądania usunięcia. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, jednak niezbędne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Państwa zgody. Pełna informacja dotycząca przetwarzania Państwa danych osobowych znajduje się w „Polityce prywatności” na stronie www.craftware.pl

Ogłoszenie archiwalne