Teamleader Visual Merchandising (k/m)

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 15.11.2018
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 15.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    VAN GRAAF to odnoszący sukcesy, międzynarodowy Dom Mody z bogatą tradycją. Wyróżnia nas unikalne połączenie wysokiej jakości oraz fascynacji modą. Oferujemy kompetentne doradztwo oraz szeroki wybór marek – od znanych klasyków, poprzez międzynarodowe designerskie marki, po kolekcje młodych projektantów. Od 2001 roku dynamicznie rozwijamy swoją działalność na terenie Europy. Posiadamy już dziesięć Filii w najlepszych Galeriach Handlowych w Polsce.

    Do naszego Domu Mody w C.H. Złote Tarasy poszukujemy osób na stanowisko:

    Pełny etat, umowa o pracę

    Stylową prezentacją naszych kolekcji pomagasz klientom w wyborze, a poprzez aranżację tworzysz niepowtarzalny klimat naszego Domu Mody.

    Zadania na stanowisku:

    Ponosisz odpowiedzialność za aranżację sklepu oraz witryn sklepowych. Tworzysz materiały dekoracyjne oraz promocyjne typu plakaty, broszury, szyldy cenowe etc. Ściśle współpracujesz ze Store Managerem, zarządzasz zespołem dekoratorów, motywujesz ich do działania, planujesz pracę.

    Profil kandydata:

    Posiadasz doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, preferowane w branży tekstylnej. Jesteś kreatywny, interesujesz się modą i najnowszymi trendami. Masz wysoko rozwinięty zmysł estetyczny oraz umiejętności manualne. Umiesz i lubisz zarządzać zespołem. Swobodnie posługujesz się językiem niemieckim (warunek konieczny) lub angielskim.

    Jeśli nasza oferta wzbudziła Twoje zainteresowanie, prosimy o przesłanie online kompletnej aplikacji w formacie PDF z podaniem numeru referencyjnego 2270.
    bottom