Oferta pracy

Tech Lead Python

Grupa Mediowa Time

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Będziesz pracował nad rozwojem jednego z największych w Polsce systemów wydawniczych, który obsługuje znane marki, takie jak Super Express, Eska, Murator czy Poradnik Zdrowie. Jako Tech Lead zespołu deweloperów będziesz odpowiadał za świadome i długofalowe utrzymanie projektu oraz za dostarczanie wysokiej jakości nowych funkcji.

Przed nami realizacje dużych projektów. Potrzebujemy do tego ambitnych ludzi, którzy wiedzą, jak ważne w rozwoju kodu są porządek i jakość kodowania.

Nasze wymagania

  • znajomość języka Python poparta minimum 5-letnim doświadczeniem,

  • znajomość kilku popularnych frameworków web (w szczególności Djano i Flask),

  • praktyczna znajomość GIT oraz Continous Integration,

  • potrzeba budowania coraz lepszych rozwiązań,

  • znajomość popularnych wzorców architektury oprogramowania,

  • znajomość i doświadczenie w pisaniu testów automatycznych,

  • znajomość metodologii Scrum lub doświadczenie w pracy w Scrumie,

  • umiejętność zarządania zespołem.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy z Docker oraz Kubernetes,

  • umiejętność analitycznego myślenia w celu rozwiązywania problemów użytkowników produktów internetowych,

  • znajomość Domain Driven Design, Event Sourcing oraz CQRS.

To oferujemy

  • pracę w czołowej polskiej Grupie Mediowej o ogólnopolskim zasięgu

  • formę współpracy wybraną przez Ciebie: umowa o pracę / B2B

  • udział w dużym projekcie digital

  • pracę w nowoczesnym, multidyscyplinarnym zespole managerów i specjalistów

  • możliwość wpływania na strategię firmy oraz rozwój produktów

  • dostęp do platformy z nauką języka angielskiego e-tutor

  • możliwość korzystania z prywatnej opieki zdrowotnej oraz pakietu Multisport na preferencyjnych warunkach

  • możliwość udziału w szkoleniach podnoszących kompetencje, finansowanych przez pracodawcę - wybierasz samodzielnie

  • dofinansowanie do studiów w ramach wewnętrznego programu EDULAB

  • programy lojalnościowe oraz zniżki do sklepów i usług naszych partnerów biznesowych

  • realną możliwość rozwoju w strukturach firmy, prowadzimy rekrutacje wewnętrzne

  • przyjemną atmosferę pracy, którą tworzą bardzo kreatywni ludzie 

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Znajdujemy się w gronie największych wydawców serwisów internetowych, a w portfolio wydawniczym naszej grupy znajdują się takie tytuły prasowe jak Super Express, Murator, M jak Mieszkanie i wiele innych, a także stacje radiowe m.in. Radio ESKA, Radio VOX FM, Radio Super Nova, posiadamy również własne wydawnictwo – Harde.

Przewiń do profilu firmy