Oferta pracy

AXA Avanssur SA Oddział II w PolsceO firmie

16 00023 000 brutto / mies.
  • Chłodna 51, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

AXA Avanssur SA Oddział II w Polsce

Chłodna 51

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • React

  • JavaScript

  • Redux

  • TypeScript

Mile widziane

  • CSS

  • HTML

  • SASS

System operacyjny

O projekcie

Nowy 6-osobowy zespół programistów, którego zadaniem jest stworzenie dla linii biznesowej AXA Investment Managers na całym świecie, nowoczesnej aplikacji wykorzystywanej na co dzień przez pracowników. Głównym zadaniem zespołu jest zbudowanie webowego interfejsu użytkownika oraz UI frameworku wykorzystywanego w aplikacjach wewnętrznych AXA. Sukces zespołu realizującego ten projekt, zależy m.in. od jego skuteczności współpracy w międzynarodowym środowisku. Dlatego nie zapominamy, że siłą napędową na co dzień jest kreatywność, odpowiedzialność, a także otwartość i gotowość do działania oraz podejmowania nowych wyzwań przez wszystkich członków zespołu.

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzanie zespołu 4 programistów React oraz programisty testów automatycznych

  • Współtworzenie architektury, standardów pracy i rozwiązań technicznych (w tym stosowane biblioteki), na podst. których będą tworzone w zespole wszystkie nowo powstające rozwiązania UI

  • Wykorzystywanie nowinek technicznych i obecnych trendów do budowania webowych interfejsów użytkownika

  • Budowanie, w oparciu o rekomendowane standardy, nowych systemów do obrotu instrumentami finansowymi wykorzystywane w całej linii biznesowej AXA

  • Współpraca z UI/UX designerem, by zbudować nowoczesny standard UI w ramach realizowanych projektów

  • Współpraca z zespołami w UK oraz Francji odpowiedzialnymi za definiowanie wymagań, tworzenie i dostarczanie rozwiązań back-end-owych

  • Praca zgodnie z zasadami nowoczesnego procesu wytwarzania oprogramowania opartego na Azure DevOps

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w prowadzeniu zespołu programistów oraz pasja do pracy z ludźmi

  • Doświadczenie w tworzeniu i implementacji aplikacji napisanych w React (min. 4 lata)

  • Umiejętność tworzenia rozwiązań od zera, projektowania i wyznaczania kierunku rozwoju aplikacji

  • Doświadczenie w automatyzacji procesów CI/CD

  • Bardzo dobra znajomość TypeScript/JS/HTML5

  • Swobodna komunikacja w języku angielskim (min. B2)

  • Doświadczanie w środowisku Azure

  • CV w języku angielskim

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 6

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • scrum

Skład zespołu

  • frontend developer
  • lider techniczny
  • programista testów automatycznych
  • UI designer
  • UX designer

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • DevOps

  • narzędzia do trackowania zadań

  • automatyzacja testów

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • konferencje w Polsce

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Ciekawe, ambitne i różnorodne zadania przy realizacji projektu dla nowego klienta biznesowego

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku biznesowym i technicznym

  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie i atrakcyjny system bonusowy (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, konferencje, szkolenia, dofinansowanie nauki języków obcych)

  • Nielimitowany dostęp do platformy szkoleniowej Pluralsight

  • Elastyczne godziny pracy oraz home office (obecnie pracujemy w 100% zdalnie)

  • Pracę w dobrej atmosferze, wspierających się zespołach, wśród pracowników, którzy chętnie dzielą się wiedzą m.in. w ramach wewnętrznych inicjatyw rozwojowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

Jesteśmy wewnętrznym software house’em działającym w ramach międzynarodowej grupy ubezpieczeniowej AXA.

Dostarczamy rozwiązania informatyczne na potrzeby spółek AXA w Europie. Pracujemy na co dzień w języku angielskim, w ramach kilkuosobowych, zgranych zespołów realizując międzynarodowe projekty deweloperskie.

Nasze biuro znajdziesz na ul. Chłodnej 51 w Warszawie. Mimo wyzwań związanych z COVID-19, stale się uczymy, dzielimy wiedzą i rozwijamy, powiększając nasz zespół oraz realizując kolejne projekty IT.

Pamiętaj, że dołączając do naszego zespołu pracujesz dla międzynarodowej Grupy AXA. Przejęcie części spółek AXA przez

Uniqa w Polsce nie ma wpływu na naszą działalność.

Przewiń do profilu firmy