Tech Lead

NOTUS FINANSE S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Kierownik / Koordynator

TECH LEAD

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • Koordynacja i organizacja pracy zespołu programistów (PHP, JAVA, REACT, back-end, front-end)
  • Rozwiązywanie bieżących problemów technologicznych związanych z realizacją projektów i zadań
  • Codzienne planowanie pracy zespołu oraz monitorowanie ich postępu
  • Odpowiedzialność za jakość i terminowość wykonywanych prac
  • Kierowanie się dobrymi praktykami wytwarzania oprogramowania
  • Wsparcie członków zespołu wiedzą i inspirowanie ich do rozwoju
  • Kontrola prowadzenia technicznej dokumentacji projektowej

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Min. 4 letnie doświadczenie w pracy w dużej organizacji
  • Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym z zarządzaniem zespołem
  • Znajomość minimum 1 technologii: JAVA, PHP
  • Zaawansowaną znajomość relacyjnych baz danych
  • Znajomość zagadnień w zakresie procesów CI/CD
  • Doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych: KANBAN, SCRUM
  • Silne nastawienie na zrozumienie potrzeb biznesowych organizacji oraz skuteczne wspieranie ich realizacji
  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne i komunikacyjne
  • Samodzielność, dokładność, nastawienie na cel
  • Mile widziane doświadczenie w pełnieniu ról w zespole takich jak: Lider Techniczny, Architekt, Scrum Master

CO OFERUJEMY:

  • Elastyczny model zatrudnienia dostosowany do Twoich potrzeb
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dedykowaną, prywatną opiekę medyczną
  • Pakiet atrakcyjnych ubezpieczeń grupowych i karta multisportu

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy