Logo Pracuj.pl

Tech Project Manager (eCommerce, USA)

From Poland With DevO firmie

umowa o pracę
10 000–18 000
brutto / mies.
kontrakt B2B
13 000–21 000
netto (+ VAT) / mies.
  • lubuskie
    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Project Management

  • Jira

  • QA

  • eCommerce

Mile widziane

  • QA

  • Shopify

  • Scrumban

  • Account Management

System operacyjny

O projekcie

Poszukujemy Mid/Senior Project Managera z doświadczeniem pracy w e-commerce lub stronach internetowych. Współtworząc 1rockwell.com wdrażamy rozbudowane sklepy internetowe (Shopify) dla znanych marek. Świetnie czujemy się w technologii, ale specjalizujemy się również w budowie strategii sprzedaży, designie i optymalizacji konwersji wdrażanych przez nas sklepów.

W tej roli będziesz pomostem między biznesem a programistami. W kluczowych sprawach będziesz doradzać klientowi, bazując na wiedzy technicznej (ze wsparciem programistów), a także tworzyć specyfikację ambitnych systemów e-commerce. W codziennej pracy z klientem wspierać Cię będzie Account Manager.

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie specyfikacji technicznych sklepów internetowych
  • obsługa klienta w sprawach technicznych (w bieżącej komunikacji wspierać Cię może Account Manager)
  • znajdywanie i rekomendowanie optymalnych rozwiązań, we współpracy z Senior Engineers (po przeszkoleniu; dotyczy np. dobóru wtyczek i integracji, sposobów wdrożenia funkcjonalności w sposób optymalny budżetowo i czasowo)
  • realizacja wycen i proaktywne wspieranie klienta w decyzjach biznesowych
  • rozdzielanie pracy pomiędzy odpowiednich członków zespołu technicznego (osoby z PL i US)
  • jednoczesne prowadzenie kilku projektów o różnym stopniu skomplikowania (od 3 do 6 miesięcy każdy)
  • zarządzanie systemem Jira (w tym tworzenie ticketów)
  • testowanie manualne (weryfikacja zgodności funkcjonalności ze specyfikacją)
  • dla chętnych: rozwój w product management.

Nasze wymagania

  • komercyjne doświadczenie w roli Project Managera systemów e-commerce lub stron/aplikacji internetowych
  • umiejętność manualnego testowania (szczególnie e-commerce i stron internetowych)
  • kompetencje niezbedne do nauki rozwiązań technicznych w Shopify (na podstawowym poziomie)
  • podstawowa znajomość systemów fullfillment, procesowania zamówień, zasad intergracji e-commerce z zewnętrznymi systemami, Jira
  • elastyczność oraz brak przywiązania do scruma czy innych metodyk: sprawne poruszanie się w różnych metodykach zarządzania projektami oraz płynne przechodzenie między nimi w zależności od potrzeb
  • otwartość na pracę w godzinach popołudniowych/wieczornych
  • swobodna znajomość języka angielskiego.

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

6

Tak pracujemy

  • u klienta
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • scrum
  • kanban

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer
  • tester manualny
  • product owner
  • project manager
  • graphic designer
  • UI designer
  • UX designer

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code
  • code review
  • statyczna analiza kodu
  • wzorce projektowe
  • active monitoring
  • dokumentacja
  • narzędzia do trackowania zadań
  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe
  • budżet rozwojowy
  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • konferencje w Polsce
  • mentoring
  • przestrzeń do eksperymentowania
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • treningi umiejętności miękkich
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem
  • wspieramy wydarzenia dla IT
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • nowy sprzęt do pracy do wyboru
  • work-life balance (m.in. płatny urlop przy B2B, MultiSport, becikowe, elastyczne godziny pracy, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, eventy sportowe)
  • przyjazną atmosferę sprzyjającą rozwojowi (program szkoleń, system poleceń, angielski z native speakerem, budżet integracyjny, lunche zespołowe i prezenty świąteczne)
  • wysoka kultura organizacyjna i używanie narzędzi ułatwiających pracę
  • UoP, B2B do wyboru
  • praca zdalnie lub z biura (w Krakowie lub Bielsku-Białej, możliwość coworkingu w innych miastach).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • komputer do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • wyprawka dla dziecka
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne
  • biuro w ścisłym centrum

Etapy rekrutacji

1

Rozmowa z HR

2

Zadanie rekrutacyjne + rozmowa techniczna

3

Rozmowa z Manager of Product and Solutions

Co cenimy w naszej pracy:

- amerykańska, niezwykle przyjazna kultura organizacyjna (mało presji i dużo zaufania)

- staranny dobór dobrej jakości klientów

- stabilna praca dla znanych marek

- zero zbędnych formalności

- mały i zgrany PL/US zespół (ok. 5-7 osób w każdym z projektów).

From Poland With Dev

Jesteśmy międzynarodowym zespołem ceniącym rozwijające projekty, relacje międzyludzkie i work-life balance. Pracujemy wyłącznie z klientami z polecenia - dzięki temu nie jesteśmy podwykonawcą i działamy jako “team extension”, będąc pełnoprawnymi członkami projektów. Cenimy pracę blisko biznesu, swobodę i możliwość wpływania na produkt. Minimalizujemy formalności, bo interesuje nas wydajna, merytoryczna praca i rozwój. Brak dystansu, otwartość, zaufanie i ludzkie podejście to filary naszej codziennej pracy.

Tech Project Manager (eCommerce, USA), lubuskie