Ta oferta pracy jest nieaktualna od 79 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technical Manager

  • Poznań, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 07.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Poznaj Smarty

    Jako Smarty projektujemy i budujemy stoiska targowe w całej Europie.

    Mamy ponad 20 letnie doświadczenie w branży targowej. A co za nami przemawia?

     - 180 stoisk rocznie

    - zgrany i kreatywny zespół

    - umiejętność rozwiązywania codziennych wyzwań

    - kawał dobrego poczucia humoru

    Nasze biuro znajduje się w Wysogotowie (2 km od Poznania)

    To tylko mała pigułka wiedzy o nas. Czas na Ciebie!

    Więcej informacji o nas znajdziesz na www.smartdesign-expo.com

    Poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

    TECHNICAL MANAGERA
    Miejsce pracy: Poznań

    Opis stanowiska:

    • prowadzenie projektów stoisk targowych od strony technicznej
    • przygotowywanie wycen stoisk i kalkulacji projektowych
    • tworzenie dokumentacji technicznej stoisk i elementów wykonywanych na zamówienie
    • nadzorowanie produkcji stoiska przed targami i podczas montażu na targach
    • proponowanie kreatywnych rozwiązań zagadnień technicznych stoisk targowych
    • dobieranie technologii dla problemów konstrukcyjnych i minimalizowanie ryzyk technicznych stoiska
    • optymalizowanie kosztów powstawania stoisk targowych
    • ścisła współpraca z project managerem, kierownikiem stolarni i montażystami

    Jeśli:

    • posiadasz wiedzę nt. technologii dotyczących zabudowy stoisk targowych
    • możesz pochwalić się doświadczeniem w branży targowej lub meblowej (minimum 2 lata)
    • masz wykształcenie wyższe,  najlepiej o profilu technicznym
    • posiadasz doświadczenie w zarządzaniu projektami i współpracą projektową z ludźmi
    • znasz programy: AUTOCAD, ZWCAD
    • jesteś gotowy na wyjazdy zagraniczne
    • znasz bardzo dobrze język angielski
    • podchodzisz z entuzjazmem do powierzonych zadań i dobrze organizujesz sobie swoje stanowisko pracy
    • posiadasz umiejętność pracy pod presją czasu
    • lubisz wyzwania, dynamiczne środowisko pracy i adrenalinę :)

    To szukamy właśnie Ciebie!

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • stałe wynagrodzenie oraz premię za wyniki
    • komfortowe warunki pracy
    • kartę multisport
    • możliwość rozwoju
    • przyjazną atmosferę pracy

    Przeczytałeś ogłoszenie i wiesz, że jesteś idealnym smart technical managerem?

    Kliknij i ślij do nas swoje CV wraz ze zdjęciem.