Oferta pracy

Technical Account Manager (APAC)

RTB House

8 00012 500 netto (+ VAT) / mies.
  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Technologie, których używamy

Wymagane

  • HTML

  • MS Excel

Mile widziane

  • JavaScript

  • Python

  • Google Analytics

  • Google Tag Manager

  • HTTP protocol

  • Google Chrome’s debugging console

System operacyjny

O projekcie

Jako Technical Account Manager zapewniasz udaną integrację narzędzi RTB House z witryną lub aplikacją klienta oraz dbasz o optymalizację samodzielnie prowadzonych kampanii. Codziennie stoisz na straży sprawnego reagowania na ewentualne błędy i ostrzeżenia. To właśnie dzięki Twoim umiejętnościom analitycznym i doradczym jesteśmy gotowi w pełni zapewnić realizację celów marketingowych naszych klientów.

Twój zakres obowiązków

  • Uruchamianie kampanii reklamowych (w tym weryfikacja kodów śledzących, zlecanie realizacji bannerów, analiza plików produktowych).

  • Wprowadzanie zmian w nowych i istniejących kampaniach.

  • Bieżące monitorowanie przypisanych Ci kampanii reklamowych.

  • Sprawne i proaktywne reagowanie na zaistniałe błędy i ostrzeżenia w kampaniach (troubleshooting).

  • Stała współpraca z Account Managerami oraz działem sprzedaży, biznesowym, graficznym i innymi.

Nasze wymagania

  • Udokumentowane doświadczenie w ramach tech support, branży digital marketingu lub w zawodach analitycznych (analiza danych, finanse i rachunkowość, itp.).

  • Biegłość w pracy z Excelem, w tym wykorzystanie narzędzi takich jak tabele przestawne, VLOOKUP, funkcje logiczne, zaawansowane filtrowanie danych, tworzenie wykresów.

  • Swoboda i komunikatywność w języku angielskim (angielski będzie Twoim bazowym językiem w codziennej komunikacji).

  • Podstawowa umiejętność kodowania w wybranym języku (JavaScript, python, itp.).

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Video-call z Rekruterem

2

Test analityczny

3

Video-call z Team Leadem

4

Zadanie praktyczne

5

Video-call z Head of Technical Solutions APAC

Dlaczego RTB House?

W RTB House stawiamy na edukację i szeroki rozwój w obrębie kompetencji zawodowych. Dlatego zanim na dobre przejmiesz stery, gwarantujemy Ci miesięczny onboarding wraz opieką indywidualnego mentora, który poprowadzi Cię przez kluczowe zagadnienia i wyzwania związane ze stanowiskiem, tak abyś czuł(a) się pewnie. Oprócz tego zawsze możesz liczyć na pomoc swojego Team Leadera, a także regularne szkolenia prowadzone przez naszych specjalistów, dostęp do platformy edukacyjnej oraz indywidualne dofinansowania ze specjalnego funduszu na zewnętrzne kursy.

To idealna rola dla Ciebie, jeśli:

  • Rozwiązywanie problemów to wyzwanie, które zawsze przynosi Ci satysfakcję.

  • W pracy zawsze stosujesz zasadę double-check approach, czyli skrupulatnie sprawdzasz efekty swojej pracy, koncentrując się na odnalezieniu potencjalnych błędów i trudności.

  • Termin front-end lub szeroko rozumiane technologie webowe są Ci dobrze znane, ale nie wiążesz swojej kariery z zaawansowanym kodowaniem.

  • Z powodzeniem samodzielnie organizujesz swoją pracę i czas.

RTB House

RTB House to globalna firma dostarczająca najnowocześniejsze technologie marketingowe dla największych marek i agencji na całym świecie. Autorski mechanizm zakupu reklam jest pierwszym na świecie opartym w całości o algorytmy Deep Learning. Umożliwia reklamodawcom osiągać wyjątkowe efekty i realizować cele na każdym etapie lejka sprzedażowego.

Założoną w 2012 firmę RTB House tworzy ponad 1000 specjalistów w przeszło 30 lokalizacjach na całym świecie. RTB House obsługuje ponad 3000 kampanii dla klientów z regionów EMEA, APAC i obu Ameryk.

Po pomyślnym wdrożeniu Deep Learning w 100 procentach swoich algorytmów w 2018 roku, firma RTB House kontynuowała badania w dziedzinie sztucznej inteligencji. Stworzone jako nowe jednostki, AI Marketing Lab oraz Creative Lab skupiają się na opracowywaniu i rozwoju produktów sektora martech. Rezultatem ich pracy były zaprezentowane w 2020 roku rozwiązania AI Full-Funnel Marketing Solutions oraz format Streaming Video Ads, które przenoszą komunikację marek na wyższy poziom.

Przewiń do profilu firmy