Technical Application Manager

Hays Poland

120,00 netto (+ VAT) / godz.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Hays IT Contracting to współpraca oparta na zasadach B2B. Nasza firma dopasowuje specjalistów IT do najciekawszych projektów technologicznych na rynku. Dołącz do grona 500 zadowolonych Kontraktorów i pracuj dla Klientów Hays!

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Technical Application Manager.

Technologie u pracodawcy

Wymagane

  • Linux, Python, Oracle, SaaS, AWS

O projekcie

Głównym obszarem pracy będą aplikacje webowe sprzedażowe lub wspierające sprzedaż produktów finansowych. Dodatkowym obszarem będzie integracja z innymi aplikacjami poprzez Mulesoft.

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie aplikacjami

  • utrzymanie dokumentacji

  • tworzenie instrukcji

  • zarządzanie zmianami oraz budżetem na zmiany

  • współpraca z dostawcami i odpowiedzialność za środowiska rozwojowe/testowe

  • współpraca z zespołem utrzymującym środowisko produkcyjne

Wymagania pracodawcy

  • kompetencje techniczne must have: Linux, Oracle

  • kompetencje techniczne nice to have: zagadnienia sieciowe, AWS, Mulesoft, Salesforce

  • kompetencje miękkie: komunikatywność, inicjatywa, umysł analityczny, samodyscyplina, dobra organizacja pracy

  • Ponadto, ważna jest znajomość języka angielskiego na poziomie B2- wewnętrznie zespół rozmawia w języku polskim oraz angielskim

Etapy rekrutacji
1

Twoje CV trafi do weryfikacji przez Rekrutera Hays

2

15-minutowa rozmowa telefoniczna

3

Spotkanie online z Klientem

4

Oferta

5

Witamy w projekcie!