Ta oferta pracy jest nieaktualna od 53 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technical Business Partner - Inżynier ds. Jakości Dostawców

  • Polska, mazowieckie
  • Specjalista
  • 29.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Polska 29773/001

    Osoba na stanowisku Technical Business Partner będzie odpowiedzialna za techniczne wsparcie klientów firmy w zakresie optymalizowania procesów produkcyjnych w branży opakowaniowej oraz przeprowadzanie audytów. Od kandydata/ki wymagana jest otwartość oraz elastyczność - 75% czasu pracy to podróże służbowe, istnieje możliwość pracy zdalnej z każdego miejsca w Polsce.

    Informacje o kliencie

    Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży FMCG - wiodący, globalny producent farb i lakierów oraz główny producent chemii specjalistycznej.
    Organizacja zatrudnia ponad 50 000 pracowników w 80 krajach na całym świecie, a w Polsce ponad 700 osób.

    Opis stanowiska

    • Zapewnianie technicznego wsparcia dla strategicznych klientów firmy w zakresie wdrażania oraz optymalizowania procesów produkcyjnych w branży opakowaniowej (opakowania metalowe)
    • Zapewnianie doradztwa technicznego dla strategicznych klientów firmy w zakresie lakierów oraz procesów lakierowania opakowań metalowych
    • Odpowiedzialność za przeprowadzanie prób oraz testów na liniach produkcyjnych
    • Odpowiedzialność za regularne przeprowadzanie audytów u klientów
    • Regularne przeprowadzanie szkoleń dla pracowników
    • Współpraca z wewnętrznym zespołem specjalistów w zakresie modyfikowania oraz polepszania jakości produktów
    • Odpowiedzialność za budowanie oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami firmy, analizowanie potrzeb klienta

    Profil kandydata

    • Wykształcenie wyższe techniczne
    • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na technicznym stanowisku w środowisku produkcyjnym w międzynarodowej organizacji
    • Doświadczenie w pracy w branży chemicznej, automotive coatings i/lub branży opakowań będzie dodatkowym atutem
    • Biegła znajomość języka angielskiego
    • Praktyczna znajomość metodologii Lean Manufacturing
    • Doskonałe zdolności interpersonalne, umiejętność budowania długotrwałych oraz pozytywnych relacji biznesowych
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Otwartość oraz elastyczność - 75% czasu pracy to podróże służbowe, możliwość pracy zdalnej z każdego miejsca w Polsce

    Oferujemy

    • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie, będącej liderem na rynku w swojej branży
    • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia, bogaty pakiet benefitów pozapłacowych oraz narzędzia niezbędne do pracy (m.in. auto służbowe)
    • Możliwość pracy na samodzielnym stanowisku oraz rozwijania umiejętności technicznych i interpersonalnych

    About Michael Page

    Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world’s top employers.

    Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we’ve been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

    Find out more about Michael Page