Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technical Buyer

Katcon Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Pass (pow. warszawski zachodni; gm. Błonie), Warszawa

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z aktualnymi dostawcami,

  • Wyszukiwanie i kwalifikacja nowych dostawców części zamiennych, maszyn oraz serwisów/ usług dla UR,

  • Wysyłanie zapytań ofertowych, wybór najlepszej oferty,

  • Prowadzenie negocjacji warunków zakupu z dostawcami,

  • Monitorowanie przebiegu procesu zakupu (oferta, zamówienie, dostawa, FV),

  • Współpraca z dostawcami w przypadku reklamacji,

  • Współpraca z Inżynierami Procesu produkcji oraz Inżynierami UR w celu realizacji zapotrzebowania na części zamienne, usługi oraz drobne maszyny,

  • Prowadzenie oceny dostawców MRO,

  • Budowanie strategii dla przypisanej kategorii zakupowej,

  • Współpraca i wsparcie dla Indirect Buyer w wykonywaniu zadań Działu Zakupów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne (mechanika/automatyka),

  • Doświadczenie w obszarze zakupów technicznych,

  • Wiedza w zakresie automatyki, mechaniki, elektryki, hydrauliki i pneumatyki,

  • Dokładność i szczegółowość w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • Prawo jazdy kategorii B,

  • Znajomość przepisów BHP,

  • Zaangażowanie, komunikatywność, nastawienie na współpracę i realizację celów,

  • Mile widziana znajomość zagadnień Lean Manufacturing, 5S, TPM.

To oferujemy

Oferujemy zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku i dobrej atmosferze. Zapewniamy stałą pracę w oparciu o bezpośrednie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Naszym pracownikom oferujemy również prywatną opiekę medyczną, kafeteryjny program pracowniczy, świadczenia socjalne i ubezpieczenia grupowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Katcon Polska Sp. z o.o.

KATCON Polska jest dostawcą rozwiązań dla branży motoryzacyjnej i branży maszyn roboczych. Naszym klientom – globalnym markom z rynku automotive oferujemy projektowanie, rozwój technologii, produkcję elementów oraz kompletnych systemów wydechowych. Zapewniamy nowoczesne rozwiązania oraz wysoką jakość produkcji. W związku z rozwojem zakładu, uruchomieniami nowych linii i obszarów produkcyjnych, do naszego zakładu w Błoniu koło Warszawy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy

NASZA LOKALIZACJA:

Pass 20A, 05-870 Błonie