Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technical Content Writer z językiem niemieckim

TRADE SOFTWARE & CONSULT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Jasło

    Jasło, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Do Twoich obowiązków będzie należało:

Tworzenie treści technicznych i marketingowych

Przygotowywanie dokumentacji technicznej dla produktów

UX Writing, Web Writing, Content Marketing

Analiza Web Usability stron firmowych i sugerowanie zmian

Audyty treści w istniejących kampaniach marketingowych

Stała współpraca z innymi działami w firmie

Nasze wymagania

Nasze wymagania:

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (poziom C2)

Praca stacjonarna w biurze w Jaśle

Wykształcenie kierunkowe lub językowe (wyższe lub podyplomowe)

Chęć rozwoju zawodowego w branży budowlanej

Dobra znajomość prawa budowlanego

Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office

Idealna organizacja pracy (umiejętność pracy pod presją czasu)

Zaangażowanie, precyzja, skrupulatność i terminowość

Odpowiedzialność za powierzone projekty

To oferujemy

My ze swojej strony oferujemy:

Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)

Atrakcyjny system wynagrodzeń adekwatny do umiejętności

Możliwość podnoszenia kompetencji w oparciu o rozwinięty system szkoleń dopasowanych do indywidualnych potrzeb

O nas

Tworzymy innowacyjne rozwiązania informatyczne do sprzedaży materiałów budowlanych przez Internet. Nasze systemy od lat znajdują zastosowanie przy sprzedaży produktów wielu znanych marek budowlanych.