Oferta pracy

Technical Data Scientist

RTB House

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Excel

  • Python

  • Pandas

  • R

  • SQL

  • HTML

  • JavaScript

  • HTTP

O projekcie

750+ osób, 30 lokalizacji, 1600+ klientów w regionach: EMEA, APAC i Amerykach. Dołącz do RTB House - globalnej firmy zapewniającej innowacyjne rozwiązania marketingowe dla największych marek z całego świata.

Twój zakres obowiązków

  • pomoc przy wdrażaniu nowych produktów RTB House na rynku azjatyckim, w szczególności kampanii brandingowych;

  • monitorowanie i audytowanie kampanii retargetingowych jak i brandingowych na rynku azjatyckim;

  • sporządzanie raportów na potrzeby działu technicznego (Google Big Query, GraphQL);

  • przeprowadzanie testów inkrementalności kampanii oraz testów head-2-head, oraz pomoc przy optymalizacji kampanii podlegających takim testom;

  • rozwiązywanie bieżących problemów technicznych związanych z realizacją kampanii reklamowych;

  • współpraca z działem biznesowym, wsparcia technicznego, graficznym oraz innymi działami technicznymi firmy.

Nasze wymagania

  • zainteresowanie branżą nowych technologii, reklamą internetową lub e-commerce;

  • umiejętność pracy z danymi i ich analizy w Excelu w stopniu zaawansowanym oraz w innych narzędziach (Python - Pandas, R, lub inne języki programowania);

  • dobra znajomość SQL (Google Big Query);

  • podstawowa znajomość HTML/Javascript;

  • znajomość protokołu HTTP;

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole.

Mile widziane

  • znajomość podstawowych testów statystycznych (test T-studenta, test Shapiro-Wilka, test Kolmogorova-Smirnova);

  • znajomość platform MMP (np. AppsFlyer, Adjust itp.);

  • znajomość rynku i technologii RTB.

To oferujemy

  • udział w jednym z najciekawszych projektów branży online zarówno w Polsce jak i w skali globalnej;

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • możliwość zdobycia doświadczenia w dziedzinie RTB - najszybciej i najlepiej rozwijającym się obszarze reklamy internetowej;

  • ciągły rozwój zawodowy oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji, dostęp do bogatej oferty szkoleń kompetencyjnych;

  • przyjazną atmosferę pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

RTB House

RTB House to globalna firma dostarczająca najnowocześniejsze technologie marketingowe dla największych marek i agencji na całym świecie. Autorski mechanizm zakupu reklam jest pierwszym na świecie opartym w całości o algorytmy Deep Learning. Umożliwia reklamodawcom osiągać wyjątkowe efekty i realizować cele na każdym etapie lejka sprzedażowego.

Założoną w 2012 firmę RTB House tworzy ponad 750 specjalistów w przeszło 30 lokalizacjach na całym świecie. RTB House obsługuje ponad 2000 kampanii dla klientów z regionów EMEA, APAC i obu Ameryk.

Po pomyślnym wdrożeniu Deep Learning w 100 procentach swoich algorytmów w 2018 roku, firma RTB House kontynuowała badania w dziedzinie sztucznej inteligencji. Stworzone jako nowe jednostki, AI Marketing Lab oraz Creative Lab skupiają się na opracowywaniu i rozwoju produktów sektora martech. Rezultatem ich pracy były zaprezentowane w 2020 roku rozwiązania AI Full-Funnel Marketing Solutions oraz format Streaming Video Ads, które przenoszą komunikację marek na wyższy poziom.

Przewiń do profilu firmy