Oferta pracy

Technical Editor / Writer

PHOENIX CONTACT WIELKOPOLSKA Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Generowanie arkuszy danych opartych o wewnętrzny system zarządzania informacjami produktowymi w 8 językach (oprócz podstawowych angielskiego i niemieckiego)

  • Publikowanie stworzonych dokumentów w e-shop

  • Samodzielne tworzenie Instrukcji obsługi produktów

  • Tworzenie opisów przy użyciu predefiniowanych szablonów (teksty, grafiki, rysunki, jeśli to konieczne samouczki wideo, animacje itp.)

  • Publikowanie dokumentów w e-shop oraz w bazie PLM Teamcenter

  • Samodzielne przygotowywanie i tworzenie opisów dot. aplikacji indywidualnych produktów oraz ich rodzin w oparciu o doświadczenia oraz wymagania klientów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie: min. średnie techniczne elektryk/elektronik/mechatronik (mile widziane wyższe techniczne (licencjat, magister))

  • Zamiłowanie do rozwiązywania zagadnień technicznych i opisywania ich w prosty sposób

  • Podstawowa wiedza i umiejętności marketingowe

  • Umiejętności analityczne, organizacyjne i dydaktyczne

  • Metodyczne podejście oraz precyzja w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Doświadczenie w tworzeniu informacji technicznych, instrukcji obsługi, kart katalogowych produktów itp.

  • Umiejętność komunikacji w międzynarodowym środowisku i otwartość na podróże do Niemiec

  • Znajomość specjalistycznego (technicznego) j. angielskiego w zakresie stosowanych rozwiązań

Mile widziane

  • Doświadczenie w przygotowaniu, redagowaniu informacji technicznych

  • Znajomość programowania do składu i łamania tekstu FrameMaker, MadCAP Flare lub InDesign

  • Znajomość obsługi sprzętu wideo i oprogramowania edycyjnego

  • Wiedza i umiejętności w zakresie moderacji i technik prezentacji

To oferujemy

  • Pracę pełną wyzwań w innowacyjnym zakładzie produkcyjnym

  • Stabilną pracę w międzynarodowej organizacji

  • Udział w ciekawych projektach

  • Możliwości rozwoju i szeroka oferta szkoleniowa

  • Dodatek za dojazd do pracy powyżej 30 km od PxCW

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pakiet relokacyjny

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • dodatkowy urlop

  • nagroda roczna

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Kontakt z wybranymi kandydatami

3

Spotkanie rekrutacyjne

4

Informacje zwrotne

Aplikowanie

Prosimy o przesyłanie CV w j. angielskim.

Na stanowisku Technical Editor/Writer zapewnisz, że klient otrzyma aktualne i kompletne informacje oraz dokumentację, która oczekiwana jest od marki Phoenix Contact jako najbardziej zaufanej marki, w celu weryfikacji wyboru produktu lub zaprojektowania i uruchomienia, wykorzystania komponentu w aplikacji.

Przewiń do profilu firmy