Oferta pracy

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technical Lead Developer

ITIS Sp. z o.o.O firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET Core

  • ASP.NET MVC

  • Web API

  • WCF

  • MS SQL Server

Mile widziane

  • JavaScript

  • TypeScript

  • Aurelia

  • Angular

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie zespołu 5 programistów

  • Praca w projekcie dla wiodącej firmy z branży ubezpieczeniowej

  • Analiza dokumentacji biznesowej i technicznej

  • Współtworzenie architektury oraz rozwiązań technicznych

  • Development, code review, deployment

  • Współpraca z działem UI/UX oraz QA

Nasze wymagania

  • Minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Bardzo dobra znajomość platformy .NET i technologii takich jak ASP.NET MVC, Web API, WCF, MS SQL Server

  • Bardzo dobra znajomość środowiska Visual Studio oraz umiejętność zarządzania zadaniami i organizacji pracy w oparciu o TFS

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość JavaScript, TypeScript i jednego z frameworków: Aurelia lub Angular

  • Bardzo dobra znajomość wzorców projektowych

To oferujemy

  • Przyjazną atmosferę

  • Profesjonalne środowisko pracy

  • Indywidualną ścieżkę kariery

  • Szkolenia, konferencje, certyfikaty Microsoft

  • Premie projektowe

  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie

  • Pakiet Multisport

  • Na czas pandemii praca zdalna

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

ITIS Sp. z o.o.

Jesteśmy innowacyjną i dynamicznie rozwijającą się firmą IT. Od 2007 roku dostarczamy kompleksowe i innowacyjne rozwiązania podmiotom z branży ubezpieczeniowej i finansowej działającym zarówno w Polsce, jak i zagranicą.

Przewiń do profilu firmy