Oferta pracy

Technical Lead - Senior Front-end Developer

Nationale-Nederlanden

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • HTML5

  • CSS3

  • TypeScript

  • React

Twój zakres obowiązków

  • rozwój aplikacji w technologii React, TypeScript

  • dobra znajomość rozproszonej architektury mikrofrontendowej (opartej na bibliotece single-spa)

  • dbanie o jakość kodu, wykonywanie code review

  • rozwój desing systemu w grupie NN

  • uzgadnianie standardu i szerzenie najlepszych praktyk z innymi developerami

  • poznanie celów biznesowych i przełożenie ich na możliwe rozwiązania technologiczne

  • wspieranie mniej doświadczonych programistów

Nasze wymagania

  • posiadasz 6 lat doświadczenia jako frontend w różnych technologiach

  • masz 3 lat doświadczenia w pracy z React

  • znasz TypeScript

  • efektywnie współpracujesz w zespole

  • pracowałeś z narzędziami sentry.io, k8s, jenkins, eslint, gitlab, artifactory

  • cechują Cię bardzo dobre umiejętności komunikacyjne

  • jesteś zainteresowany współpracą na umowie B2B

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy z Angular lub Vue

  • znajomość React Native

  • znajomość metodyki Scrum

  • kreatywność i zmysł estetyczny

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • agile
  • scrum
  • kanban

Tak pracujemy nad projektem

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

To oferujemy

  • Obecnie #NNpracujeZdomu, a nasze biuro znajduję się na zielonym Powiślu

  • Zdalne wprowadzenie do pracy

  • Webinary, szkolenia, webcasty – wspólnie uczymy się nowej rzeczywistości

  • Elastyczny czas pracy

  • Przestrzeń do dzielenia się innowacjami, Technology Day 4 You

  • Praca w metodyce Agile: zespoły scrumowe to nie sposób, a kultura naszej pracy

  • Ask Henry - personalny asystent do załatwiania osobistych spraw wymagających czasu

  • Sekcje sportowe i fitness online oraz parking rowerowy

Nasz dział IT nie ogląda się wstecz. Ciągle poszukujemy przestrzeni do rozwoju i razem przecieramy technologiczne szlaki. Dzięki zwinnej i zgranej ekipie co chwilę wdrażamy nowe udogodnienia dla naszych klientów i pracowników. Tego czego się nauczymy, nie trzymamy w ukryciu - wymieniamy się wiedzą z biznesami Nationale-Nederlanden na całym świecie. Oprócz tego lubimy się, cenimy humor i dystans.

Przewiń do profilu firmy

Porozmawiaj z nami