Technical Manager

CUSHMAN & WAKEFIELD

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja lub kompleksowe zarządzanie realizacją procesów budowanych

  • Kontrola szerokiego zakresu zagadnień związanych z eksploatacją nieruchomości, w szczególności: poprawności obsługi technicznej, efektywności operacyjnej, BHP, optymalizacji i ograniczania energochłonności oraz standaryzacji

  • Znajomość obwiązujących przepisów i norm dotyczących budownictwa, w szczególności: Ustawa Prawo Budowlane, Rozporządzenie w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie, Ustawa Prawo Energetyczne, Rozporządzenie w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy przy urządzeniach energetycznych.

  • Współpraca z innymi działami firmy w zakresie zgłaszanych problemów

  • Nadzorowanie i odbiór prowadzonych prac (w tym koordynowanie uzyskiwania decyzji administracyjnych)

  • Sporządzanie bieżących i okresowych raportów i analiz

  • Odbywanie inspekcji nieruchomościach położonych na terenie całego kraju

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Doświadczenie obejmujące sprawy projektowania, budowy, utrzymania obiektów budowlanych

  • Mile widziane uprawnienia budowlane lub proces ich uzyskania i / lub uprawnienia SEP grupy I i II E+D

  • Wiedza z zakresu funkcjonowania urządzeń technicznych (instalacji elektrycznych SN i NN, HVAC, SAP, instalacji tryskaczowej, CCTV, BMS, instalacji wodno-kanalizacyjnych itp.)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym (minimum poziom B2)

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Umiejętne wykorzystywanie rozwiązań PropTech

  • Zdolności organizacyjne, komunikatywność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Zaangażowanie i odpowiedzialność

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w międzynarodowej i wiodącej na rynku organizacji w zakresie doradztwa, pośrednictwa i zarządzania nieruchomościami,

  • Możliwość stałego rozwijania własnej wiedzy i kompetencji,

  • Udział w ciekawych projektach globalnych i lokalnych,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Dołączenie do zgranego zespołu ekspertów,

  • Szeroki pakiet świadczeń pozapłacowych Pracodawcy: platforma Worksmile, w ramach której oferujemy kafeterię benefitów, zabawy rywalizacyjne i grupy tematyczne, karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, świadczenia z ZFŚS, platforma do nauki języków obcych, tematyczne Kluby Pasji dla pracowników

  • Praca w biurze zapewniającym najwyższe standardy ochrony zdrowia

  • Pracodawca zapewnia nowoczesne biuro i wyjątkową architekturę wnętrza w tym udogodnienia takie jak m.in.: salę do ćwiczeń, pokój do relaksacji, fotel masujący, salę do jogi, dużą kafeterię i kuchnię, tematyczne sale spotkań, nowoczesna technologię telekomunikacyjną i inne)

  • Świetna lokalizacja w centrum miasta, biurowiec bezpośrednio połączony z metrem

  • telekomunikacyjne i inne

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop