Oferta pracy

Technical Product Manager

Grupa PracujO firmie

16 00018 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Prosta 68, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • ekspert

Grupa Pracuj

Prosta 68

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Microservices

  • ASP .NET Core

Mile widziane

  • Cloud (Azure)

  • Kubernetes

  • Docker

  • PaaS

  • CI/CD

O projekcie

Twoim zadaniem będzie rozwój platformy (PaaS) stanowiącej Single Point of Integration dla Grupy Pracuj, przy współpracy z istniejącymi zespołami developerskimi in-house jak i zewnętrznymi dostawcami usług. Będziesz miał wpływ na architekturę projektu i jej rozwój. Twoim zadaniem będzie dbanie o spełnienie wymagań biznesowych i technologicznych projektu, jak i bezpośredni rozwój nowych funkcjonalności platformy.

Twój zakres obowiązków

  • Ścisła współpraca z zespołami zewnętrznymi oraz in-house tworzącymi oprogramowanie na etapie koncepcji (architektura systemu i infrastruktury),

  • Tworzenie, aktualizacja oraz kontrola wdrożenia długoterminowej wizji architektury IT zgodnej z wymaganiami biznesu,

  • Identyfikowanie potrzeb biznesowych i przekładanie ich na wymagania techniczne (funkcjonalne/niefunkcjonalne),

  • Tworzenie nowych funkcjonalności oraz konfiguracja technologii i infrastruktury zgodnie z wymaganiami biznesowymi,

  • Tworzenie i kontrola standardów dotyczących rozwoju architektury infrastruktury i kodu (poprzez przeglądy kodu i testy),

  • Czuwanie nad tym, czy funkcjonalności są dobrze zaprojektowane, wdrożone, przetestowane i odpowiadają oczekiwaniom biznesowym,

  • Wsparcie w wyborze i dostosowywaniu technologii dla produktu w oparciu o analizę ryzyka i szans oraz znajomość trendów technologicznych,

  • Identyfikowanie i adresowanie zagrożeń i szans związanych z technologicznym aspektem rozwoju produktu.

Nasze wymagania

  • Minimum 7 lat doświadczenia w pracy z technologiami C# ASP .NET,

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami IT (Agile), w tym we współpracy z zewnętrznym dostawcą,

  • Ogólna wiedza na temat budowy aplikacji w architekturze mikroserwisów – znajomość podstaw projektowania, rozumienie i umiejętność przekazania jej założeń technologicznych,

  • Umiejętności analityczne, a także syntezy informacji,

  • Wysoka umiejętność identyfikowania potrzeb biznesowych i osadzania ich w kontekście możliwości technologicznych,

  • Proaktywna postawa, kreatywność i innowacyjność w proponowaniu rozwiązań IT, zorientowanie na potrzeby biznesu,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,

  • Znajomość języka angielskiego (B2).

Podział czasu pracy
80%

Nowe funkcjonalności

20%

Maintenance

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • działania rozwojowe

  • elastyczne godziny pracy

  • możliwość pracy zdalnej

  • polisa na życie

Etapy rekrutacji
1

Spotkanie online z przyszłym przełożonym i HRBP

2

Zadanie domowe

3

Spotkanie z osobami odpowiedzialnymi za rozwój Produktu