Logo Pracuj.pl

Technical Product Owner

Rossmann SDPO firmie

  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Rossmann SDP

Wersalska 75

Bałuty

Łódź

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • AWS

  • GCP

  • Azure DevOps

  • TFS

O projekcie

Tworzymy autorskie rozwiązania e-commerce’owe i marketingowe z ramienia największej drogerii internetowej w Polsce. Przy pomocy szerokiej gamy technologii frontendowych i backendowych rozwijamy dziesiątki autonomicznych mikrousług zorientowanych domenowo, które lokujemy nie tylko w chmurze publicznej ale również prywatnej.

Rozwijane przez nas aplikacje zostały stworzone z myślą o wysokiej jakości oraz szerokiej dostępności (ponad 7 MLN aktywnych użytkowników). Nieustannie dążymy do opanowania najnowszych trendów oraz staramy się je kreować sami, aby również w tej płaszczyźnie być niekwestionowanym liderem.

Twój zakres obowiązków

  • Zbieranie, przegląd potrzeb użytkowników końcowych i interesariuszy
  • Budowanie ścieżki rozwoju produktu
  • Zarządzanie backlogiem produktu
  • Poszukiwanie inicjatyw i udział w projektach R&D
  • Komunikacja z zespołem deweloperskim
  • Optymalizacja istniejących procesów
  • Organizacja pracy w Azure DevOps
  • Planowanie ścieżki rozwoju zespołu deweloperskiego
  • Dbanie o wysoki poziom wiedzy oraz dokumentacji w zespole
  • Spotkania (w tym wydarzenia scrum)

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w programowaniu
  • Doświadczenie w budowaniu architektury systemów
  • Znajomość platform cloudowych, np. AWS, GCP
  • Znajomość Azure DevOps / TFS
  • Umiejętność pracy w metodykach zwinnych
  • Umiejętność analitycznego myślenia

To oferujemy

  • Dofinansowanie do wycieczek, wyjazdów i wydarzeń kulturalnych
  • Dofinansowanie do posiłków w firmowej restauracji
  • Opiekę medyczną oraz pakiet sportowy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • możliwość skorzystania z 50% kosztów uzyskania przychodów
  • dofinansowanie do wycieczek,wyjazdów i wydarzeń kulturalnych
  • dofinansowanie do posiłków w firmowej restauracji

Etapy rekrutacji

1

Przesłanie aplikacji/CV

2

Rozmowa wstępna

3

Rozmowa techniczna

4

Zatrudnienie

Technical Product Owner, Wersalska 75, Bałuty, Łódź