Oferta pracy

Technical Program Manager

VECTOR TECHNOLOGIES SAO firmie

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Analizowanie, planowanie i opracowywanie wymagań i standardów w odniesieniu do zaplanowanych projektów

  • Nadzór nad budżetem i harmonogramem projektu

  • Rekomendowanie optymalnych rozwiązań technologicznych w projekcie

  • Kreatywne podejście do wyzwań w ramach projektów

  • Rozumienie procesów, strategii i metod zarządzania projektami

  • Komunikacja z wewnętrznym zespołem realizacji i Klientem

  • Aktualizacja dokumentacji technicznej

Nasze wymagania

  • Doskonałe zarządzanie czasem i umiejętności organizacyjne długoterminowych projektów

  • Zarządzanie ryzykiem

  • Umiejętności pracy zespołowej

  • Wysokie kompetencje komunikacyjne

  • Determinacja i konsekwencja

  • Otwartość i gotowość do nauki nowych technologii

  • Sprawne wykorzystywanie ścieżek eskalacji

  • Biegła znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Praca w firmie należącej do czołówki firm branży telekomunikacyjnej

  • Rozwój poprzez ambitne zadania i autonomię działania

  • Udział w rozwojowych projektach i możliwość wpływu na przyszły kształt biznesu

  • Współpraca z międzynarodowym środowiskiem technologicznym

  • Praca w stabilnej, 30-letniej firmie z tradycjami i wartościami kulturowymi

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa drużyna sportowa

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • świętowanie jubileuszy

  • webinary well-being