Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Technical Program Manager

SII Sp. z o.o.O firmie

  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Menedżer
W nawiązaniu do zaleceń związanych z koronawirusem o ograniczeniu spotkań, jesteśmy otwarci na prowadzenie rozmów rekrutacyjnych online, za pomocą wideokonferencji.
Twoje zadania:
  • Techniczne zarządzanie projektem i utrzymywanie kontaktu z zespołem zlokalizowanym w Azji i klientem w Niemczech
  • Wewnętrzne rozwijanie produktu dla VN413 DP
  • Prowadzenie procesów rozwoju produktów w zespole inżynierskim aż do rozpoczęcia produkcji narzędzi na koniec III kwartału 2021 r.
  • Zapewnianie wykonalności procesu i produktu na podstawie specyfikacji od klienta
  • Przegląd i ocena walidacji prototypu oraz CAE
  • Nadzorowanie harmonogramu i planów działania
  • Zapewnianie dostępności kluczowych produktów inżynieryjnych zgodnie z ustalonymi ramami czasowymi
  • Przygotowywanie narzędzi produkcyjnych RFQ i wdrażanie ich
  • Śledzenie zmian technicznych/ECR-Management
Twoje umiejętności:
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub odpowiadające doświadczenie techniczne
  • Min. 5 lat doświadczenia we wdrażania wewnętrznych produktów/wyrobów z tworzyw sztucznych w środowisku przemysłowym, przemyśle motoryzacyjnym (OEM, Tier1, Tier2)
  • Wiedza i doświadczenie w procesie zarządzania projektami
  • Wiedza na temat procesów rozwoju produktów.
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość MS Office, oprogramowanie wizualizacyjne dla CAD
  • Znajomość języka angielskiego i niemieckiego na poziomie min. B2
  • Gotowość do wyjazdów służbowych do Niemiec 20% w skali czasu realizacji projektu

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Zatrudniając 4 500 specjalistów Sii jest
    liderem w swojej branży
  • Tytuł Great Place to
    Work
    przyznawany
    od 2015 roku
  • Prestiżowe projekty dla polskich i
    międzynarodowych
    klientów
  • Praca w gronie
    najlepszych ekspertów
  • 500 000 PLN rocznie na wsparcie
    pasji pracowników i wolontariatu
  • Job Changer - aplikacja wspierająca zmiany projektów
  • Nowocześnie
    zaprojektowane,
    komfortowe biura
  • Prywatna opieka
    zdrowotna i karta
    Multisport dla Ciebie i rodziny
  • Udział w wielu
    szkoleniach, meetupach
    czy webinarach

Zainteresowała Cię ta oferta?

Ogłoszenie archiwalne