Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technical Project Leader - Projektant

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 03.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Do naszego biura we Wrocławiu poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko o
    następującym zakresie zadań:

    Miejsce pracy: Wrocław

    Opis stanowiska:

    • Przygotowywanie dokumentacji technicznej w oparciu o specyfikację otrzymaną od handlowca
    • Wykonywanie projektów instalacji przeciwpożarowej
    • Przygotowanie opisów projektowych i instrukcji dla klientów
    • Ścisła współpraca z Działem Handlowym oraz Działem Serwisu
    • Weryfikacja dokumentacji
    • Kontakt z klientem
    • Planowanie i zarzadzanie montażami
    • Dbanie o sprawną realizację zamówień, od przyjęcia ich na produkcje do wysyłki do klienta

    Wymagania konieczne:

    • Bardzo dobra znajomość systemu AutoCAD oraz MS Office
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, zwłaszcza technicznego
    • Prawo jazdy kategorii B (niezbędne do wykonywania obowiązków służbowych)
    • Kilkuletnie doświadczenie w branży technologicznej
    • Umiejętność samodzielnej pracy w międzynarodowym zespole projektowym

    Wymagania dodatkowe:

    • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne)
    • Bardzo dobra wiedza techniczna z zakresu elektroniki oraz mechaniki, znajomość norm branżowych
    • Odpowiedzialność, rzetelność i samodzielność w działaniu
    • Komunikatywność
    • Otwartość, życzliwość, uczciwość
    • Umiejętność planowania
    • Kreatywność i zdolność analitycznego myślenia

    Oferujemy:

    • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
    • Szkolenie branżowe
    • Szansę na rozwój zawodowy, udział w ciekawych projektach
    • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Stabilne wynagrodzenie – szczegóły na spotkaniu rekrutacyjnym
    • Zatrudnienie na cały etat: od zaraz

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Do aplikacji prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że
    przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania".