Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technical Project Manager

VlogIT Sp. z o.o.

24 00030 000 brutto / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad prowadzeniem prac w zakresie zaawansowanej analityki danych, architektury danych i machine learning

  • Pełnienie roli kierownika średniej wielkości zespołu konsultantów (ML/BigData/Cloud) w tym budowanie zespołu, planowanie i ocena pracy

  • Szacowanie złożoności systemów

  • Wsparcie w kluczowych decyzjach technologicznych

  • Współpraca z interesariuszami i prowadzenie warsztatów

  • Praca w metodologii Scrum z wykorzystaniem Design Thinking

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie (najchętniej informatyka, data science, matematyka itp.)

  • Kilkuletnie doświadczenie w roli technical project manager/product owner ewentualnie architekta rozwiązań, najchętniej w firmie konsultingowej

  • Doświadczenie w pracy w projektach w obszarze BI, big data, machine learning lub cloud (migracji danych do chmury, analityki i modelowania danych, tworzenia potoku ML itp.)

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (minimum C1) i polskiego (minimum B2)

  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu pracami zespołu

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (brak możliwości podpisania kontraktu B2B)

  • Premie roczne

  • Samochód lub ekwiwalent pieniężny

  • Budżet na szkolenia, konferencje, edukację i certyfikaty

  • Dostęp do platformy e-learningowej

  • Opieka medyczna i karta sportowa

  • Praca zdalna w 100%

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • opieka stomatologiczna

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • program rekomendacji pracowników