Oferta pracy

Technical Project Manager

Allegro.pl sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna 21 godzin
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja i zarządzanie przekrojowymi projektami w Allegro od strony technicznej

  • Współpraca z interesariuszami ze wszystkich działów Allegro. Głównie z zespołami deweloperskimi ale również z działami Sprzedaży, Zakupów, Prawnym, Obsługi Klienta, Marketingu, Reklamy, Finansowym czy pozostałymi

  • Przygotowanie projektów i planowanie ich realizacji. Budowanie multidyscyplinarnych zespołów

  • Dostosowanie sposobu prowadzenia projektu oraz użytych narzędzi do specyfiki projektu, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości prac oraz najlepszych wzorców zarządzania projektami

  • Monitorowanie i raportowanie stopnia wykonania zadań oraz proaktywne ostrzeganie o ryzykach do osób zlecających wykonanie projektów, w tym do Zarządu Allegro

  • Utrzymywanie aktualnego rejestru ryzyk wraz z planami mitygacji

  • Udział w uzgadnianiu i negocjowaniu umów z dostawcami

Nasze wymagania

  • Znajomość podstaw i doświadczenie w zarządzaniu projektami IT (niekoniecznie jako kierownicy projektów). Mile widziane certyfikacje PMI, IPMA, DSDM, Prince2 etc.

  • Podstawowa wiedza z zakresu inżynierii oprogramowania oraz nowoczesnych technologii używanych w e-commerce

  • Znajomość podstaw i doświadczenie w stosowaniu zwinnych metodyk wytwarzania oprogramowania (SCRUM, Lean, Agile). Mile widziane osoby z doświadczeniem Product Ownera

  • Proaktywne i odpowiedzialne prowadzenie projektów. Motywowanie zespoły do osiągania celów

  • Umiejętność przetworenia danych na informacje

  • Wysoko rozwinięte umiejętności planowania, potrafią priorytetyzować zadania i działać pod presją czasu

  • Potrafią patrzeć na sprawy z różnych perspektyw

  • Łatwość pracyw zespole oraz ponadprzeciętne zdolności komunikacyjne

  • Bardzo dobre posługiwanie się językiem angielskim w codziennej pracy

To oferujemy

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji.

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

  • Zajęcia z angielskiego opłacane przez nas

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Będziesz prowadził(a) projekty nieszablonowe, ambitne i wymagające elastyczności w podejściu oraz prowadzeniu. Projekty mogą być mocno technologiczne, ale też czysto organizacyjne bądź biznesowe

  • Partnersko współpracujemy z osobami ze wszystkich szczebli organizacji, dzięki czemu bardzo szybko poznasz działanie Allegro

  • Będziesz miał(a) styczność z najnowszymi technologiami IT oraz innowacyjnymi rozwiązaniami

  • Weźmiesz udział w rozwoju i tworzeniu nowych funkcjonalności Allegro.

  • Aktywnie korzystamy z budżetu szkoleniowego. Jeśli chcesz się rozwijać - zawsze Ci w tym pomożemy