Oferta pracy

Technical Project Manager

ZF GroupO firmie

  • Ostrowskiego 34, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

ZF Group

Ostrowskiego 34

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie zespołem projektowym we wszystkich fazach projektu od konceptu do ich wdrożenia do produkcji;

  • Ścisła współpraca z naszymi jednostkami biznesowymi i klientami w celu dostosowania wymagań technicznych dotyczących nowych produktów lub zmian;

  • Reprezentowanie zespołu inżynieringu;

  • Planowanie i realizacja harmonogramów oraz kosztów związanych z prowadzeniem projektów;

  • Koordynowanie i nadzorowanie procesu projektowego (Product Engineering Process) oraz FMEA (Failure Mode and Effect Analysis), D-FMEA (Design Failure Mode and Effect Analysis);

  • Raportowanie postępów projektów w strukturach lokalnych i międzynarodowych.

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie wyższe techniczne - preferowane mechaniczne, elektromechaniczne lub pokrewne;

  • Masz min. 3-4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku pracy;

  • Posiadasz wiedzę z zakresu mechaniki, automatyki, pneumatyki i/lub elektrotechniki;

  • Bardzo dobrze znasz język angielski – warunek konieczny;

  • Posiadasz praktyczną znajomość zagadnień, takich jak: FMEA- Failure Mode and Effect Analysis, D-FMEA- Design Failure Mode and Effect Analysis oraz umiejętność czytania dokumentacji technicznej;

  • Jesteś samodzielny/a, komunikatywny/a, nastawiony/a na współpracę w międzynarodowym środowisku;

  • Chcesz odpowiadać technicznie za projekt i przewodzić zespołowi inżynierów od fazy koncepcyjnej, aż do wdrożenia wyrobu do produkcji.

To oferujemy

  • Praca w dynamicznym i międzynarodowym środowisku;

  • Możliwość pokierowania swoją karierą w strukturach firmy, perspektywa awansu pionowego lub poziomego w funkcjach globalnych (m.in. Zarządzanie Projektami, Marketing, Zakupy, Finanse);

  • Elastyczne godziny pracy;

  • Bezpłatna prywatna opieka medyczna (Medicover) z możliwością rozszerzenia pakietu na innych członków rodziny;

  • Dofinansowanie do karty Multisport;

  • Ubezpieczenie na życie;

  • Półroczna premia uzależniona od wyników pracy;

  • Dofinansowanie do posiłków (kantyna pracownicza);

  • Bezpłatny i zamknięty parking dla rowerów i samochodów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników