Oferta pracy

Technical Projects Manager Industrialization & Automation

HUBER+SUHNERO firmie

  • Tczew

    Tczew, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja i koordynacja transferów, wdrażania technologii i uruchamiania linii produkcyjnych.

  • Specyfikacja i realizacja zamówień sprzętu produkcyjnego.

  • Współpraca z dostawcami automatyki i serwisami zewnętrznymi.

  • Instalacja, konfiguracja i usuwanie błędów automatyzacji oraz testów RF.

  • Koordynacja zwiększania lokalnych zdolności produkcyjnych w przyszłości.

Nasze wymagania

  • Ukończone wyższe studia inżynierskie, preferowane kierunki: automatyka, mechanika i budowa maszyn, elektronika lub mechatronika.

  • Znajomość metodologii zarządzania projektami (np. IPMA, PMI)

  • Praktyczne doświadczenie w stosowaniu metod Lean Management oraz projektowania strumienia wartości.

  • Znajomość norm ISO 9001, ISO 14001 oraz IATF 16949.

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office oraz aplikacji ERP.

  • Dobra znajomość technik rozwiązywania problemów oraz narzędzi takich jak FMEA, SPC, APC, Lean Six Sigma i innych.

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami w zakresie zakupów sprzętu produkcyjnego i industrializacji wytwarzania nowych produktów

  • Mile widziane doświadczenie w sektorze motoryzacyjnym.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie.

  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy.

  • Przyjazną atmosferę oraz wsparcie kolegów i koleżanek z działu.

  • Interesujące i odpowiedzialne zadania.

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia oraz prywatnej opieki medycznej Medicover.

  • Dofinansowanie posiłków na firmowej stołówce.

  • Pakiet socjalny: wczasy pod gruszą, premia świąteczna.

  • Możliwość rozwoju (rekrutacje wewnętrzne, szkolenia).

  • Możliwość nauki języka angielskiego lub niemieckiego poprzez platformę e-Tutor.

  • Komfortowe warunki pracy (nowoczesne biuro, pyszną kawę i coś słodkiego).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

HUBER+SUHNER

Firma HUBER+SUHNER Polska, jest częścią międzynarodowej szwajcarskiej korporacji. Jesteśmy zespołem ambitnych oraz kreatywnych ludzi, bo na co dzień projektujemy i produkujemy komponenty oraz rozwiązania systemowe do elektrycznego oraz optycznego transferu danych i energii. Nasze rozwiązania trafiają na trzy rynki: telekomunikacyjny, transportowy i przemysłowy.

Od kilku lat HUBER+SUHNER Polska sukcesywnie przejmuje globalne kompetencje w wielu różnych obszarach, rozwijając się, rosnąc i ciągle doskonaląc to co robimy. Swój sukces budujemy na pasji, zaufaniu i trosce o siebie i środowisko. Komunikujemy się bezpośrednio, dbamy o rozwój naszych pracowników i stawiamy na wartościowych liderów.

U nas naprawdę możesz mieć możliwość uczestniczenia w tworzeniu naszego wspólnego środowiska pracy. Jeśli procesy projektowe i prototypowanie to jedna z Twoich pasji, to szukamy właśnie Ciebie! :)

Przewiń do profilu firmy