Technical Sales Cosmetics & Personal Care - praca w systemie home office

Asistnet Work Group O firmie

  • Opole, opolskie

  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:
Technical Sales Cosmetics & Personal Care - praca w systemie home officeNumer ref.: Miejsce pracy: Cała Polska (Wrocław, Warszawa, Kraków, Katowice, Gdańsk, Opole, Bydgoszcz, Białystok, Rzeszów)

Oferujemy umowę bezpośrednią z międzynarodową firmą przemysłu kosmetycznego

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych klientów w Polsce i za granicą,
  • bieżąca obsługa klientów związana z informowaniem o usługach,
  • poszukiwanie nowych rynków zbytu na towary i usługi,
  • utrzymanie stałych klientów,
  • poszukiwanie źródeł zaopatrzenia na surowce,
  • współpraca przy zawieraniu kontraktów i negocjowanie umów,
  • negocjowanie warunków handlowych (krajowych i zagranicznych),
  • utrzymywanie kontaktów z klientami na kanałach elektronicznych,
  • raportowanie planowanych i rozpoczętych zadaniach,
  • uczestnictwo w branżowych targach.

Warunki zatrudnienia:

  • umowa o pracę,
  • system pracy - pon – pt w godz. 8.00 – 16.00,
  • wynagrodzenie podstawowe 5000 – 8000 zł brutto,
  • samochód służbowy, laptop, komórka
  • szkolenie we włoskim oddziale firmy.

Wymagania stawiane kandydatom:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (chemia, biotechnologia),
  • min. 3 lata doświadczenia na stanowiskach B + R i sprzedażowych,
  • znajomość j. angielskiego w stopniu płynnym w mowie i piśmie,
  • mile widziana znajomość j. włoskiego,
  • umiejętność organizacji czasu i powierzonych zadań, pracowitość, wytrwałość, wykazywanie własnej inicjatywy w działaniach,
  • wiedza chemiczna z dziedziny kosmetyków i środków ochrony osobistej
  • umiejętności sprzedażowe i marketingowe.
Osoby zainteresowane wzięciem udziału w rekrutacji, prosimy o przesłanie swojej aplikacji wraz z załączonym CV. Prosimy też o umieszczenie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.
Wyślij nam swoje CV lub zadzwoń na numer 601548141

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy