Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technical Sales Manager (C&EE)

Grolman Sp. z o.o.

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • utrzymywanie kontaktów i dobrych relacji z klientami

  • wdrażanie i realizacja nowych projektów

  • nadzorowanie sprzedaży w określonych grupach produktowych oraz monitorowanie sytuacji na rynku

  • doradztwo techniczne

  • prowadzenie negocjacji handlowych

  • utrzymywanie relacji z dostawcami naszych produktów z zagranicy

  • współpraca z kolegami z różnych krajów europejskich

Nasze wymagania

  • Kogo szukamy?

  • osoby ze znajomością rynku farb i lakierów oraz/lub chemii budowlanej

  • najchętniej z doświadczeniem w sprzedaży B2B ale również z doświadczeniem po stronie produkcji lub laboratorium w powyższych branżach

  • osoby porozumiewającej się swobodnie w języku angielskim

  • gotowej do odbywania podróży służbowych w kraju ale i za granicą (kraje Europy Śr. – Wsch.)

  • samodzielnej i odpowiedzialnej a zarazem chętnej do współpracy w grupie

  • nie bojącej się współpracy z komputerem

  • chętnej do nauki, ale i dzielenia się swoją wiedzą

  • zaangażowanej

To oferujemy

  • stabilną pracę w międzynarodowej organizacji o wysokich standardach etycznych i ugruntowanej pozycji na rynku

  • umowę o pracę na czas nieokreślony

  • konkurencyjne warunki finansowe

  • liczne szkolenia oraz możliwości rozwoju osobowego (także w ramach projektów poza Polską)

  • samochód służbowy z możliwością użytkowania w celach prywatnych, laptop, smartfon i inne niezbędne narzędzia

  • pracę wśród pozytywnie nastawionych ludzi w „turkusowej” organizacji typu „no-blame”, respektującej indywidualizm

  • komfort – nie straszymy nierealnymi celami i słupkami w Excelu, które mają rosnąć do nieba. Jesteśmy otwarci na konstruktywna rozmowę - wysłuchamy Twoich pomysłów i poważnie je rozważymy

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

UWAGA - miejsce i obszar pracy

Oferowana praca jest świadczona w formie home-office oraz pracy mobilnej.

Wyjazdy obejmują podróże służbowe na terenie Polski oraz krajów Europy Śr. – Wsch. (Bułgaria, Czechy, Rumunia, Węgry, Słowacja, Chorwacja, Serbia, Słowenia).

Osoby z województw kujawsko-pomorskiego lub mazowieckiego będą mogły też bywać w biurach stacjonarnych.