Technical Sales Manager

OPTIM HUMAN Sp. z o.o

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Poszukiwanie i identyfikacja dużych klientów;

  • Identyfikacja możliwości zastosowania produktów poprzez techniczną i handlową analizę potrzeb klienta;

  • Przygotowywanie propozycji w odpowiedzi na zapytania ofertowe i przetargi, zgodnie z polityką cenową firmy oraz prezentowanie rozwiązań technicznych dla klientów;

  • Negocjowanie i zamykanie kontraktów;

  • Wdrażanie polityki zarządzania kluczowymi klientami;

  • Analizowanie statystyk sprzedaży i dostosowywanie działań do realizacji budżetu;

  • Prowadzenie dokumentacji zgodnie z polityką działu w systemie CRM;

  • Przeprowadzanie prób produktów w lokalizacjach klientów, gdy jest to wymagane;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe;

  • Posiadanie ugruntowanej wiedzy na temat chemii i materiałów stosowanych w produkcji ;

  • Posiadanie kompetencji w zakresie negocjacji handlowych oraz rozwoju biznesu;

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację;

  • Umiejętności analityczne ;

  • Podejmowanie inicjatywy w celu opracowywania i wdrażania propozycji dla klientów, zgodnych ze strategią handlową firmy;

  • Posiadanie chęci dzielenia się wiedzą;

  • Firmie zależy na osobie odpowiedzialnej, zaangażowanej, uczciwej i śmiałej;

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie;

  • Narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód);

  • Dodatkowe premie uzależnione od wyników;

  • Dodatkowy pakiet ubezpieczeń;

  • Rozwój w prężnie rozwijającej się firmie;

Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • premie uzależnione od wyników

Optim Human Sp. z o.o. jest agencją wspierającą działalność biznesów z obszaru HR, powstałą dzięki zaangażowaniu zespołu EXCO A2A Polska - spółki doradczo konsultingowej działającej w Polsce od 1999 roku i będącej lokalnym przedstawicielem międzynarodowej grupy Kreston Global.

Dla jednego z naszych klientów, poszukujemy kandydatów na stanowisko Technical Sales Manager - branża techniczna.

Firma produkuje specjalistyczne chemikalia i ekologiczne rozwiązania technologiczne o znacznie zmniejszonym wpływie na środowisko. Projektuje, opracowuje i sprzedaje rozwiązania chemiczne do obróbki, kontroli, ochrony i przygotowania powierzchni, głównie dla przemysłu lotniczego.

Przewiń do profilu firmy