Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technical Sales Manager

Firefly ABO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Specjalista

Firefly AB jest szwedzką firmą z ponad 45-letnim doświadczeniem, która na całym świecie oferuje systemy przeciwpożarowe oraz systemy wykrywania i gaszenia iskier w procesach przemysłowych. W Polsce posiada wielu klientów. W celu zapewnienia jeszcze lepszych usług naszym klientom na rynku Europy Środkowo-Wschodniej oraz rozszerzenia działań sprzedażowych do biura we Wrocławiu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SALES MANAGER

/cała Polska

Opis stanowiska:

  • Sprzedaż systemów przeciwpożarowych
  • Pozyskiwanie nowych Klientów
  • Przygotowywanie ofert
  • Nawiązywanie i budowanie długofalowych relacji biznesowych z Klientami, prowadzenie negocjacji handlowych
  • Raportowanie działań handlowych (przygotowanie analiz, raportów, danych sprzedażowych, obsługa CRM)
  • Wyjazdy służbowe na terenie całej Polski
  • Udział w targach oraz imprezach branżowych

Niezbędne umiejętności:

  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • Wytrwałość i determinacja
  • Pewność siebie i ambicja
  • Odpowiedzialność, rzetelność i inicjatywa w działaniu
  • Zmysł techniczny
  • Dobra znajomość systemu AutoCAD
  • Znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów z Klientem
  • mile widziane doświadczenie w branży przetwarzania odpadów lub przemysle spozywczym

Oferujemy:

  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
  • Szansę na rozwój zawodowy
  • Udział w ciekawych projektach
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie na pełen etat
  • Prace w dynamicznie rozwijającym się zespole

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne