Technical Sales Representative

Hill WoltronO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Lublin, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Nasz klientem jest światowy lider w dziedzinie innowacji w zakresie technologii materiałów ściernych, oferujący pełną gamę wysokiej jakości produktów, narzędzi i kompletnych systemów szlifowania stosowanych w różnych sektorach przemysłowych. W związku z dalszym rozwojem sprzedaży w Polsce poszukujemy osoby na stanowisko:

Technical Sales Representative [rekrutacja prowadzona online]

Zadania:

  • rozwój sprzedaży materiałów ściernych głównie w branży motoryzacyjnej
  • profesjonalne wsparcie techniczne i handlowe w zakresie oferowanych produktów
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami w tym warsztatami samochodowymi / lakierniczymi i zakładami produkcyjnymi w całej Polsce
  • prace administracyjne związane z realizowanymi zadaniami
  • praca w sytemie home office

Oczekiwania:

  • doświadczenie w branży materiałów ściernych lub lakierów we współpracy z sektorem motoryzacyjnym (warsztaty, lakiernie, naprawy)
  • wykształcenie wyższe preferowane techniczne
  • umiejętność prowadzenia technicznej prezentacji produktów
  • znajomość języka angielskiego mile widziana
  • dobra organizacja pracy, samodzielność
  • nastawienie na realizację celów
  • gotowość do podróży

Nasz klient oferuje : przyjazną atmosferę pracy, szkolenia produktowe oraz sprzedażowe w centrali firmy w Finlandii oraz niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane tym stanowiskiem prosimy o przesłanie aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy