Oferta pracy

Technical Sales Support Specialist

Goldman RecruitmentO firmie

  • Aleksandrów Łódzki, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Dla Naszego Klienta, lidera na rynku nowatorskich technologii, producenta światowej klasy napędów i układów łagodnego rozruchu poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Technical Sales Support Specialist.
Technical Sales Support SpecialistNumer ref.: 192514/7243

Opis stanowiska:

  • wsparcie organizacji sprzedażowych na całym świecie w określaniu optymalnej oferty produktowej,
  • proponowanie rozwiązań technicznych dla złożonych zapytań oraz kierowanie ich rozwojem,
  • identyfikacja potencjalnych zagrożeń technicznych w wymaganiach i specyfikacjach klienta,
  • przygotowywanie i dostarczanie prezentacji technicznych oraz demonstracji (zarówno dla personelu wewnętrznego, jak i klientów),
  • zapewnienie wsparcia technicznego podczas spotkań technicznych, prezentacji produktów i negocjacji,
  • prowadzenie szkoleń związanych z produktami zarówno dla pracowników wewnętrznych, jak i klientów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (min. licencjat z elektrotechniki),
  • 3 lata doświadczenia na tożsamym lub podobnym stanowisku,
  • znajomość zagadnień związanych z napędami średniego napięcia,
  • nastawienie zorientowane na klienta,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego (B2+/C1).

Mile widziane:

  • doświadczenie w napędach AC średniego napięcia,
  • symulacja MATLAB napędów i systemu,
  • gotowość do podróży służbowych ( ok. 20% czasu pracy).

Oferta obejmuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wysokie wynagrodzenie miesięczne oraz premię roczną (przejrzysty system premiowania),
  • elastyczne godziny pracy,
  • ciekawą pracę w zakładzie nastawionym na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, mybenefit),
  • miłą atmosferę i partnerskie stosunki w pracy.

Ogłoszenie archiwalne