Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technical Specialist

Data Space Sp. z o. o.

umowa o pracę
3 0005 100 brutto / mies.
kontrakt B2B
4 0006 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Toruń

    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • Azure

  • AWS

  • Google Cloud Platform

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Techniczna obsługa helpdesk – pierwsza linia wsparcia – rozwiązywanie problemów przy użyciu dostępnych narzędzi i procedur

  • Instalacja i konfiguracja oprogramowania i sprzętu – Windows/Mac

  • Analiza problemów i nieprawidłowości w obsługiwanych środowiskach, a także eliminowanie wykrytych zagrożeń i anomalii

  • Pogłębianie wiedzy i doskonalenie kwalifikacji zawodowych, w tym bieżące śledzenie nowych technologii i rozwiązań

  • Współpraca z innymi pracownikami firmy w zakresie ww. zadań

Nasze wymagania

  • Znajomość systemów operacyjnych Windows i Mac

  • Znajomość pakietu Office

  • Chęć do pogłębiania wiedzy i doskonalenia kwalifikacji zawodowych

  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

  • Znajomość rozwiązań chmur publicznych (Azure, AWS, Google Cloud)

  • Analityczne myślenie

  • Uprawnienia SEP do 1kV.

  • Umiejętności w zakresie konserwacji i serwisu sprzętu komputerowego

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 12

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w sektorze zaawansowanych technologii IT

  • Perspektywę szybkiego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych, możliwość awansu

  • Wynagrodzenie w ramach umowy o pracę/B2B, adekwatne do umiejętności i wkładu w zespół

  • Benefity pozapłacowe (np. karta MultiSport, ubezpieczenie LUX MED)

  • Przyjazną atmosferę w zespole

  • Brak dresscode'u

  • Spotkania integracyjne, Pizza day

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

Data Space od ponad 10 lat dostarcza kompleksowe rozwiązania IT w zakresie infrastruktury i administracji IT, w oparciu o własne certyfikowane Data Center zlokalizowane w Toruniu. Naszą misją jest być najlepszym wyborem dla firm, które muszą być online bez względu na wszystko, przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Dostarczamy im najbardziej zaawansowane rozwiązania z zakresu infrastruktury IT.

Zespół Data Space to ekipa nastawiona na rozwój zawodowy i profesjonalizm, a wewnątrz firmy promujemy kulturę dzielenia się wiedzą. Wysoko cenimy sobie także dobrą atmosferę w pracy i koleżeńskie relacje.

Do zespołu Network Operations Center, stanowiącego serce Data Space, przyjmiemy osobę na stanowisko Technical Specialist/Pracownik Wsparcia Technicznego

Przewiń do profilu firmy