Oferta pracy

Technical Support Leader

BELIANIO firmie

BELIANI

Stanisława Więckowskiego 1

Szczecin

Dział TECHNOLOGY zajmuje się optymalizacją procesów i ulepszaniem autorskiego systemu ERP.
Jeżeli masz krytyczny umysł, lubisz analizę i marzysz o karierze w sferze Project Management
– aplikuj do nas.

Szukamy TALENTÓW!

Zapraszamy także studentów i osoby bez doświadczenia – rozpatrzymy twoją
kandydaturę jako Technical Support.

Oferujemy:

  • możliwość zarządzania małym zespołem (do 5 osób)
  • interesującą pracę, codziennie nowe wyzwania, brak monotonii
  • możliwość prowadzenia projektów z zakresu elektrotechniki i informatyki mających rzeczywisty wpływ na optymalizację procesów
  • ustalony program szkoleń oraz ścieżkę rozwoju pracownika
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Zadania:

  • planowanie, nadzorowanie, koordynacja zadań w podległym zespole
  • poszukiwanie i wdrażanie nowych strategii, procesów i procedur optymalizujących efektywność pracy działu
  • nadzór nad terminowością powierzonych zadań
  • wsparcie techniczne II stopnia

Jesteś idealnym kandydatem jeżeli:

  • posiadasz zdolność analitycznego myślenia, planowania i koordynowania
  • posiadasz doświadczenie z zakresu wsparcia technicznego
  • znasz język angielski w stopniu komunikatywnym weryfikowany w czasie rozmowy kwalifikacyjnej
  • jesteś entuzjastą lean managementu, nowinek technicznych
  • posiadasz wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki ścisł

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy