Technical Support Manager - surowce do farb, lakierów i chemii budowlanej

IPK Sp. z o.o.O firmie

  • opolskie
    opolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Obecnie, dla naszego Klienta, wiodącego międzynarodowego dystrybutora specjalistycznych surowców chemicznych z siedzibą w Warszawie, do działu surowców do produkcji farb, lakierów i chemii budowlanej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Technical Support Manager (surowce do farb, lakierów i chemii budowlanej)

Miejsce pracy: Warszawa lub home office (biuro w miejscu zamieszkania)

Twój zakres obowiązków

  • Inicjowanie, prowadzenie i zarządzanie projektami technicznymi;
  • Bezpośrednia współpraca z globalnym zespołem wsparcia technicznego Coatings & Construction;
  • Współpraca z zespołami wsparcia technicznego dostawców surowców;
  • Planowanie, opracowywanie i realizacji szkoleń technicznych;
  • Raportowanie;
  • Przygotowanie i aktualizacja technicznych narzędzi wsparcia sprzedaży;

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie w pracy w laboratorium lub na podobnym stanowisku w firmach zajmujących się produkcją lub dystrybucją w branży farb, lakierów i chemii budowlanej;
  • wykształcenie wyższe techniczne w kierunku technologii chemicznej lub pokrewne;
  • komunikatywność, otwartość i zaangażowanie w wykonywaną pracę;
  • nastawienie na cel, konsekwencja w działaniu;
  • doświadczenie w realizowaniu długofalowych projektów z klientami;
  • dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację biznesową.

Pracodawca oferuje

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • nowoczesne stanowisko pracy w biurze i w podróży służbowej (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy, etc.);
  • możliwość rozwoju zawodowego i pracy w środowisku międzynarodowym.

Zainteresowane osoby spełniające wymagania prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych.

IPK jest ogólnopolską firmą doradztwa personalnego, działającą od 1991 roku, specjalizującą się w rekrutacjach kadry zarządzającej, managerskiej i specjalistycznej.

Technical Support Manager - surowce do farb, lakierów i chemii budowlanej, opolskie