Ta oferta pracy jest nieaktualna od 56 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technical Support Manager – Team Leader

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 25.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    RTB House to działająca globalnie firma, specjalizująca się w innowacyjnej technologii retargetingowej. Jej autorski silnik do zakupu reklam jest pierwszym i jedynym na świecie rozwiązaniem opartym na algorytmach deep learningowych i pomaga klientom na całym świecie zwiększać sprzedaż i osiągać krótko-, średnio- i długo-terminowe cele.

    Firma została założona w 2012 roku i obsługuje aktualnie ponad 1000 kampanii w regionach Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki, Azji i Pacyfiku oraz obu Ameryk, z głównymi lokalizacjami w Nowym Jorku, Londynie, Tokio, Singapurze, São Paulo, Moskwie, Stambule, Dubaju i Warszawie. Zespół tworzy ponad 300 specjalistów i stale rośnie.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Obowiązki:

    • Koordynacja i organizacja pracy zespołu odpowiedzialnego za wsparcie techniczne dla zespołów biznesowych firmy
    • Monitorowanie i optymalizacja kampanii reklamowych realizowanych w technologii Real Time Bidding
    • Uruchamianie nowych kampanii reklamowych, w tym weryfikacja kodów trackujących, zlecanie realizacji banerów, analiza feedów produktowych
    • Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych związanych z realizacją kampanii reklamowych
    • Współpraca z działem biznesowym, graficznym oraz innymi działami technicznymi firmy
    • Współpraca w opracowywaniu narzędzi i procedur usprawniających pracę zarówno własnego, jak i pozostałych zespołów technicznych
    • Wsparcie merytoryczne dla członków zespołu

    Oczekiwania:

    • Zainteresowanie branżą nowych technologii, reklamą internetową lub e-commerce
    • Umiejętność pracy z danymi i ich analizy w Excelu i/lub innych narzędziach
    • Dobra znajomość HTML/Javascript
    • Znajomość narzędzi typu Firebug, Chrome DevTools i/lub doświadczenie w pracy ze skryptami trackującymi
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole
    • Umiejętności analityczne i organizacyjne
    • Doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w łączeniu potrzeb biznesowych i technicznych
    • Znajomość narzędzi Google Analytics, Google Tag Manager lub AdWords
    • Doświadczenie w programowaniu w dowolnym języku np. html, php, vba, sql, bash

    Oferujemy:

    • Udział w jednym z najciekawszych projektów branży online zarówno w Polsce jak i w skali globalnej
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Możliwość zdobycia doświadczenia w dziedzinie RTB - najszybciej i najlepiej rozwijającym się obszarze reklamy internetowej
    • Ciągły rozwój zawodowy oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji, dostęp do bogatej oferty szkoleń kompetencyjnych
    • Przyjazną atmosferę pracy

    Czekamy na Ciebie!

    „Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r., nr 101, poz. 926, ze zm.)."