Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technical Support

QUERIS SP. Z O.O.

  • Piekary Śląskie

    Piekary Śląskie, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa zgłoszeń klientów w systemie Helpdesk

  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych klientów

  • Zdalne wsparcie klientów w zakresie oprogramowania

  • Instalacja oraz konfiguracja oprogramowania

  • Współpraca z developerami

  • Aktualizacja dokumentacji technicznej

Nasze wymagania

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Komunikatywność

  • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia

Mile widziane

  • Znajomość systemów operacyjnych i aplikacji Microsoft

  • Znajomość problematyki sieciowej

  • Znajomość języka SQL (MSSQL lub Oracle)

  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Pracę w przyjaznej atmosferze

  • Realizację ciekawych projektów z wykorzystaniem najnowszych technologii Microsoft

  • Duże możliwości rozwoju kompetencyjnego

  • Multikarnet umożliwiający korzystanie z obiektów sportowych i rekreacyjnych

  • Prywatną opiekę zdrowotną

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Jesteśmy Polską firmą z własnym kapitałem i pomysłami na rozwój.

Tworzymy i wdrażamy rozwiązania pomagające usprawnić procesy produkcyjne i okołoprodukcyjne oparte na systemach IT, automatyce oraz aplikacjach dedykowanych. Możemy pochwalić się wysokimi kompetencjami z dziedziny informatyki przemysłowej, programowania, automatyki, integracji i administracji systemów, a także innych obszarów powiązanych z nowoczesnymi technologiami.

Współpracujemy z dużymi korporacjami oraz z pojedynczymi zakładami produkcyjnymi. Naszych Klientów, którzy nam zaufali, można poznać na naszej stronie internetowej (https://queris.pl/klienci/

Przewiń do profilu firmy