Oferta pracy

Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.

Technical Support Specialist (E-Commerce Platforms)

Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.O firmie

  • pomorskie

    pomorskie
  • Ważna jeszcze 2 dni
    do: 13 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JavaScript

  • PHP

Twój zakres obowiązków

  • obsługa techniczna współpracujących z nami sklepów (kontakt telefoniczny i mailowy)

  • pomoc w instalacji piksela konwersji

  • rozwijanie obecnych narzędzi

  • optymalizacja powierzonych procesów

  • współpraca z innymi działami w firmie

  • analiza raportów, wyciąganie i redagowanie wniosków

Nasze wymagania

  • znajomość JavaScript

  • znajomość PHP

  • umiejętność instalacji Google Analytics Enhanced Ecommerce przy użyciu Google Tag Manager

  • komunikatywność

  • zorientowanie na klienta

  • podejmowanie inicjatyw mających na celu poprawę jakości produktu

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie

  • mile widziana znajomość platform: Woocommerce, Prestahop, Shoper, Shopify, IdoSell

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na produkt

To oferujemy

  • prywatną opiekę medyczną

  • kartę Multisport

  • ubezpieczenie na życie

  • eventy firmowe

  • inicjatywy sportowe

  • szkolenia i konferencje

  • nowoczesne biura (Wrocław, Kraków, Warszawa)

  • *jesteśmy otwarci na pracę w 100% zdalną

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • no blame culture

Ringier Axel Springer Tech to hub technologiczny Ringier Axel Springer Media AG, wiodącej firmy mediowo-technologicznej działającej w Europie Środkowo-Wschodniej i wydającej łącznie ponad 100 tytułów prasowych i 70 serwisów internetowych. W Polsce, w 50 zespołach i trzech lokalizacjach pracuje ponad 300 specjalistów, którzy budują różnorodne rozwiązania IT, wchodzące w skład nowoczesnej platformy digital publishing. Nasze produkty docierają do 40 milionów użytkowników na różnych kontynentach. Pomagamy rozumieć świat i podejmować świadome decyzje. Tworzymy przyszłość cyfrowych mediów.

Przewiń do profilu firmy