Logo Pracuj.pl

Technical Support Specialist (E-Commerce Platforms)

Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.O firmie

  • warmińsko-mazurskie
    warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JavaScript

  • PHP

Twój zakres obowiązków

  • obsługa techniczna współpracujących z nami sklepów (kontakt telefoniczny i mailowy)
  • pomoc w instalacji piksela konwersji
  • rozwijanie obecnych narzędzi
  • optymalizacja powierzonych procesów
  • współpraca z innymi działami w firmie
  • analiza raportów, wyciąganie i redagowanie wniosków

Nasze wymagania

  • znajomość JavaScript
  • znajomość PHP
  • umiejętność instalacji Google Analytics Enhanced Ecommerce przy użyciu Google Tag Manager
  • komunikatywność
  • zorientowanie na klienta
  • podejmowanie inicjatyw mających na celu poprawę jakości produktu
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie
  • mile widziana znajomość platform: Woocommerce, Prestahop, Shoper, Shopify, IdoSell

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na produkt

To oferujemy

  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę Multisport
  • ubezpieczenie na życie
  • eventy firmowe
  • inicjatywy sportowe
  • szkolenia i konferencje
  • nowoczesne biura (Wrocław, Kraków, Warszawa)
  • *jesteśmy otwarci na pracę w 100% zdalną

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • strefa relaksu
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • program rekomendacji pracowników
  • no blame culture

Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.

Ringier Axel Springer Tech to hub technologiczny Ringier Axel Springer Media AG, wiodącej firmy mediowo-technologicznej działającej w Europie Środkowo-Wschodniej i wydającej łącznie ponad 100 tytułów prasowych i 70 serwisów internetowych. W Polsce, w 50 zespołach i trzech lokalizacjach pracuje ponad 300 specjalistów, którzy budują różnorodne rozwiązania IT, wchodzące w skład nowoczesnej platformy digital publishing. Nasze produkty docierają do 40 milionów użytkowników na różnych kontynentach. Pomagamy rozumieć świat i podejmować świadome decyzje. Tworzymy przyszłość cyfrowych mediów.

Technical Support Specialist (E-Commerce Platforms), warmińsko-mazurskie