Oferta pracy

Technical Support Specialist

Devire

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Rekrutujemy dla

Grupą Kapitałowa notowana na parkiecie głównym GPW

Wspieramy pracodawców w budowaniu zaangażowania pracowników, pomagamy pracownikom osiągać równowagę w życiu zawodowym i prywatnym

Twój zakres obowiązków

  • Nasze biuro mieści się w Warszawie, przy Pl. Europejskim, blisko stacji metra Rondo Daszyńskiego,

  • Jesteśmy różni i lubimy wstawać o rożnych porach - pracę zaczynamy między 8:00 a 9:00 i cenimy sobie work-life balance,

  • Poziom energii uzupełniamy aromatyczną kawą i herbatą, a rano czekają na nas dofinansowanie do śniadania,

  • Na większy głód mamy 30 minutowe przerwy, które wliczamy do czasu pracy

  • - korzystamy wtedy z karty BenefitLunch,

  • Możesz skorzystać z platformy interaktywnej do nauki języka angielskiego,

  • Otrzymasz dodatkowe dni urlopu adekwatne do stażu pracy w Benefit Systems,

  • Mamy dla Ciebie kartę MultiSport oraz możliwość zakupu karty dla twoich najbliższych, a także zajęcia sportowe w biurze,

  • Mamy dla Ciebie prywatną opiekę medyczną oraz możesz dołączyć do grupowego ubezpieczenia,

  • Jako rodzic możesz skorzystać z dofinansowania do żłobków i przedszkoli oraz wyprawki do szkoły dla Twoich dzieci,

  • Dla naszych Pracowników i członków ich rodziny, którzy znaleźli się w trudnych sytuacjach, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym mamy dostęp do programu wsparcia psychologicznego i menadżerskiego EAP24,

  • Otrzymasz dostęp do programu kafeteryjnego MyBenefit z punktami, za które kupisz to czego Ci potrzeba oraz będziesz mieć dostęp do tańszych biletów do kina i teatru,

  • Na wsparcie całego zespołu możesz liczyć nie tylko w okresie wdrożenia,

  • W Benefit Systems Twój weekend będzie dłuższy – w piątki pracujemy krócej.

Wymagania pracodawcy

  • Pracujesz na podobnym stanowisku?

  • Możesz pochwalić się znajomością sposobów integracji systemów webowych oraz protokołu HTTP?

  • Posiadasz wiedzę na temat architektury opartej na usługach?

  • Znasz możliwości narzędzi wspierających monitoring usług webowych i wiesz jak je konfigurować?

  • Masz doświadczenie w pracy z narzędziami i usługami ze stosu Atlassian (Jira, JiraServiceDesk, Confluence)?

  • Znasz systemy z rodziny Linux i Windows?

  • Masz już doświadczenie w pracy z dokumentacją techniczną?

  • Korzystałeś z narzędzi wspierających testy integracyjne i funkcjonalne dla aplikacji webowych (np. Postman)?

  • Cechuje Cię komunikatywność i sumienność ?

  • Osiągasz wysokie noty za styl współpracy i zawsze grasz fair play?

Pracodawca oferuje

  • Obecnie pracujemy w modelu hybrydowym lub zdalnie - to Ty wybierasz,

  • Preferujemy umowę o pracę, możliwe b2b

Devire

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru. Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Przewiń do profilu firmy