Technical Support Specialist with German

LSJ HR GROUP

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 5

Rekrutujemy dla

Dla Naszego Klienta, firmy będącej dystrybutorem sprzętu IT jednego z największych producentów na świecie, poszukujemy osób, które wesprą klientów z rynku niemieckiego i pomogą im rozwiązywać problemy techniczne.

W związku z rozwojem firmy naszego klienta, w Szczecinie powstaje nowy dział, którego pracownicy będą mogli stworzyć wspólnie wszystko od podstaw. Będą mieć poczucie, że sukces należy do nich, a powodzenie projektu jest ich wspólnym dziełem.

Jeśli szukasz pracy w małej firmie, o dużym zasięgu, jeśli wolisz kameralną atmosferę i przyjazne, domowe środowisko pracy, jednocześnie chcesz używać na co dzień języka niemieckiego, mieć wiele okazji do nauki i rozwoju, to ta oferta jest dla Ciebie!

Technologie u pracodawcy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez klientów – użytkowników urządzeń i narzędzi IT (dyski sieciowe / serwery plików itp.)

  • Stwierdzanie usterek zgłaszanych przez klientów

  • Praca pod pośrednim nadzorem i wsparciem producenta, jednego z największych na świecie dostawców rozwiązań tej klasy

  • Wsparcie klientów niemieckojęzycznych i dbanie o jak najlepszy wizerunek producenta wśród jego użytkowników

Wymagania pracodawcy

  • Znasz język niemiecki na bardzo dobrym poziomie (mile widziany techniczny z zakresu IT)

  • Znasz system operacyjny Linux

  • Posiadasz umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych

  • Jeśli masz już doświadczenie w pracy jako „Help desk / Technical Support” - będzie to super atut

  • Posiadasz znajomość protokołów sieciowych i urządzeń sieciowych

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B

  • Szkolenia produktowe prowadzone przez producenta

  • Możliwość rozwoju i poszerzania wiedzy z zakresu systemów IT

  • Luźna atmosfera pracy, przyjazne i uczciwe relacje z przełożonymi

  • Ciekawe zadania, możliwość uczestnictwa w nowym projekcie, wzajemną współpracę i wspólny cel

  • Możliwość pracy w 100% zdalnie lub zapraszamy do naszego nowoczesnego biura w centrum Szczecina

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

Brzmi ciekawie? Zostaw nam swoje CV!

  • Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

  • Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 13331.

Nasza firma istnieje na rynku już niemal 20 lat. W tym czasie staliśmy się jedną z najprężniej działających Agencji Pracy Tymczasowych w Zachodniopomorskiem. Tylko w ciągu ubiegłego roku zatrudniliśmy kilka tysięcy pracowników tymczasowych. Jeśli więc chcesz się stać częścią naszej firmy, która cieszy się bardzo dobrą opinią na rynku, której wartościami jest skuteczność, przejrzystość w działaniach, a także najwyższa jakość świadczonych usług. Dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy