Oferta pracy

Technical Support Team Leader

Volvo Polska Sp. z o.o.

Aleja Katowicka 215

Młochów (pow. pruszkowski)

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem Technical Support

  • Planowanie i koordynacja działań zespołu Technical Support

  • Wsparcie techniczne sieci sprzedaży, departamentów Volvo Polska oraz firm zabudowujących

  • Nadzór nad poprawnie i sprawnie przebiegającym procesem homologacji pojazdów Volvo na rynku polskim

  • Nadzór nad poprawnie przebiegającym procesem przygotowania dokumentów dla pojazdów skompletowanych oraz wprowadzanie niezbędnych usprawnień w procesie

  • Zapewnienie dostępu do informacji dot. produktów, systemów i narzędzi Volvo dla sieci sprzedaży oraz firm zabudowujących

  • Nawiązywanie, rozwój i utrzymywanie właściwych relacji z firmami zabudowującymi polegającymi na budowaniu zaufania do Firmy, jej Produktów i Usług

  • Aktywne reprezentowanie firmy podczas spotkań z firmami zabudowującymi oraz zewnętrznymi parterami biznesowymi

  • Reprezentowanie Volvo Polska i dialog z jednostkami homologacyjnymi tj. Transportowy Dozór Techniczny oraz Instytut Transportu Samochodowego

  • Wsparcie działań zespołu Technical Support w realizacji codziennych zadań

  • Działania nakierowane na promowanie postawy Commercial Crew, aktywna współpraca ze wszystkimi działami firmy

Nasze wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia na stanowisku liderskim

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel i Power Point)

  • Dokładność, dobra organizacja pracy własnej i nastawienie na rozwój

  • Komunikatywność, chęć pracy w zespole

  • Doświadczenie sprzedażowe

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Ukończone studia techniczne

  • Prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w międzynarodowej firmie o mocnej pozycji na rynku i wysokich standardach działania

  • Rozbudowany pakiet socjalny, w tym prywatną opiekę medyczną

  • Dostęp do szerokiej bazy wiedzy dotyczącej nowoczesnych rozwiązań technologicznych - poznasz nasz biznes od podszewki

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia poprzez uczestnictwo w bieżących projektach oraz realizowanie odpowiedzialnych zadań

  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy)

  • Przyjazne środowisko pracy oparte na współpracy i dzieleniu się wiedzą

  • Rozwój osobisty i pracę w firmie, dla której kluczowe są sukces klienta, zaufanie, pasja, troska o pracowników i środowisko, innowacyjność i bycie liderem na rynku

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Wstępna rozmowa telefoniczna

2

Spotkanie rekrutacyjne

3

Spotkanie ofertowe

Grupa Volvo wspiera budowanie dobrobytu poprzez rozwiązania w dziedzinie transportu, oferując samochody ciężarowe, autobusy, sprzęt budowlany, produkty zaopatrujące w energię elektryczną dla zastosowań morskich i przemysłowych, finansowanie oraz usługi, które zwiększają dyspozycyjność i produktywność naszych klientów. Założona w 1927 roku Grupa Volvo angażuje się w kształtowanie przyszłości zrównoważonych rozwiązań transportowych i infrastrukturalnych. Wiodące marki i podmioty grupy, które łączy wspólna kultura zaufania, pasji, wyników, zmiany i sukcesu klienta, oferują niezliczone możliwości kariery.

www.volvogroup.com/career

Marka Volvo Trucks jest znana od dziesięcioleci i cieszy się uznaniem na całym świecie. Jest jedną z najlepiej znanych i najbardziej szanowanych marek na świecie w branży pojazdów dostawczych. Stanowi uosobienie najważniejszych wartości — jakości, bezpieczeństwa i dbałości o środowisko naturalne. W Volvo Trucks będziesz pracować w globalnym zróżnicowanym zespole. Pracujemy z pasją, darzymy się wzajemnym zaufaniem i z otwartością podchodzimy do zmian, aby wyprzedzać konkurencję. Współtworzymy sukces naszych klientów.

Przewiń do profilu firmy