Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technical Support - zdalny serwisant w firmie fotowoltaicznej

OTOVO sp. z o.o.

Słowackiego 12

Żoliborz

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy osoby do zadań związanych z rozwiązywaniem spraw serwisowych zgłaszanych na etapie pomontażowym instalacji fotowoltaicznych. Do zadań na stanowisku Specjalisty ds. Technicznych należeć będzie:

- obsługa i rozwiązywanie zgłoszeń serwisowych Klientów

- budowanie i koordynacja procesu wsparcia pomontażowego Klienta

- zakładanie oraz udostępnianie monitoringu instalacji Klientów

- koordynacja zleceń serwisowych

- wdrażanie własnych inicjatyw dążących do poprawy współpracy z ekipami serwisowymi

- zlecanie wyjazdów zespołom audytorów terenowych

- zarządzanie projektami oraz współpraca z zespołami technicznymi z innych krajów

Nasze wymagania

- samodzielność oraz inicjatywa własna

- sprawne korzystanie z wiedzy z bazy technicznej oraz od osób z doświadczeniem serwisowym

- podstawowa wiedza o instalacjach fotowoltaicznych

- wiedza z zakresu instalacji elektrycznych lub wykształcenie związane z OZE albo Inżynierią elektryczną będą niepodważalnym atutem

- spokój i opanowanie w kontakcie z Klientem

- komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

- Umowę o pracę na pełen etat

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Pakiet medyczny Medicover w pełni opłacany przez Pracodawcę

- Możliwość skorzystania z karty sportowej- Multisport

- Szybki rozwój i awans w strukturach firmy

- Pracę w doskonałej atmosferze ze zgranym i pomocnym zespołem :)

Nie czekaj, zaaplikuj! Być może czekamy właśnie na Ciebie ;)

O nas

OTOVO to Europejski lider na rynku paneli słonecznych. Firma już znajduje się na 9 międzynarodowych rynkach i cały czas rośnie. To najbardziej ekologiczny i innowacyjny start-up z Norwegii, który zmienia sposób w jaki korzystamy z energii. Wystartowaliśmy w Polsce w 2020 roku. To najlepszy moment, aby dołączyć do zespołu na dość wczesnym etapie i mieć możliwość rozwoju swojej kariery w przyjaznym i pełnym energii środowisku. Zaaplikuj teraz i buduj z nami najbardziej zielony start-up w Polsce!