Ta oferta pracy jest nieaktualna od 255 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technical Writer

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 2017-10-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Łódź

    Zadania:

    • Tworzenie i aktualizacja anglojęzycznej lub niemieckojęzycznej dokumentacji projektowej zgodnie z wewnętrznymi standardami firmy
    • Ścisła współpraca z klientem oraz zespołem projektowym
    • Wsparcie merytoryczne wewnętrznych procesów i procedur

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne, anglistyka lub germanistyka)
    • Min.roczne doświadczenie w tworzeniu dokumentacji funkcjonalnej i technicznej w projektach IT
    • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego lub niemieckiego i polskiego w mowie i piśmie
    • Bardzo dobra znajomość zasad stylistycznych j. angielskiego lub niemieckiego i polskiego
    • Bardzo dobra znajomość edytorów tekstu i grafiki
    • Mile widziana znajomość Atlassian Confluence
    • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku
    • Wiedza na temat nowoczesnych rozwiązań informatycznych
    • Samodzielność, dojrzałość biznesowa, umiejętność organizowania własnej pracy

    Oferujemy:

    • Pracę w ciekawych, dynamicznych projektach z bliską i szczerą współpracą z klientem
    • Otwartą ścieżkę kariery i awansu zawodowego wraz z rozwojem firmy
    • Szkolenia wewnętrzne oraz wsparcie w certyfikacji
    • Elastyczne godziny pracy
    • Możliwość pracy zdalnej
    • Pakiet benefitów

    Zainteresowane osoby zachęcamy do wysłania CV za pomocą przycisku Aplikuj.