Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technical Writer

CPL Jobs .

10 00015 000 brutto / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta - firmy fintech dostarczającej swoim klientom zaawansowane oprogramowanie księgowe, zarządzające finansami oraz automatyzujące procesy księgowe, pozwalające przedsiębiorstwom działać zgodnie ze zmieniającymi się normami prawno-regulacyjnymi poszukujemy kandydatów na stanowisko Technical Writer.

Technologie u pracodawcy

Wymagane

  • Microsoft Word

  • MadCap Flare

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Pisanie, konsultowanie i zarządzanie dokumentacją produktową,

  • Badanie i zbieranie informacje o produktach, dla których tworzona jest dokumentacja,

  • Budowanie wiedzy i zrozumienie technicznych produktów finansowych na potrzeby dokumentacji,

  • Utrzymywanie i udoskonalanie istniejących dokumentów oraz wprowadzanie zmian do dokumentów w miarę pojawiania się nowych zagadnień,

  • Tworzenie pomocy online i dokumentacji oprogramowania np. notatki o wydaniu, przewodniki konfiguracji end-userów,

  • przewodniki konfiguracji użytkownika końcowego i przewodniki administracyjne,

  • Tworzenie ilustracji i grafik, aby zwiększyć zrozumienie przez użytkowników,

  • Współpraca z klientami międzynarodowymi

  • Utrzymywanie i udoskonalanie istniejących dokumentów oraz wprowadzanie zmian do dokumentów w miarę pojawiania się nowych zagadnień.

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe,

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku autora/technical writera,

  • Płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • Bardzo dobra znajomość MS Word,

  • Ciekawość dotycząca zagadnień technicznych,

  • Dobra organizacja pracy i zdolność do szybkiego przyswajania nowej wiedzy,

  • Dbałość o szczegóły.

Organizacja pracy

Sposób pracy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • agile

Pracodawca oferuje

  • Premia uzależniona od wyników,

  • Prywatna opieka zdrowotna,

  • Ubezpieczenie na życie i niepełnosprawność,

  • Fundusz socjalny (karta multisport, karta upominkowa na Boże Narodzenie i Wielkanoc),

  • Lekcje języka angielskiego w godzinach pracy,

  • Budżet na szkolenia,

  • Elastyczne warunki pracy,

  • Praca zdalna, lub hybrydowa.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

CPL Jobs .

Cpl to globalny dostawca innowacyjnych rozwiązań rekrutacyjnych oraz ekspert w dziedzinie pozyskiwania i rozwoju talentów. Pomagamy największym talentom rozwijać karierę i umożliwiamy wiodącym firmom na rynku polskim i europejskim znalezienie najlepszych specjalistów. Dzięki międzynarodowej sieci biur, oferujemy naszym kandydatom dostęp do pracy przy projektach na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy