Oferta pracy

Techniczno-Handlowy Doradca Klienta (Crop Science)

BayerO firmie

  • Szczecin, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Bayer is a global enterprise with core competencies in the Life Science fields of health care and agriculture. Its products and services are designed to benefit people and improve their quality of life. At Bayer you have the opportunity to be part of a culture where we value the passion of our employees to innovate and give them the power to change.
Techniczno-Handlowy Doradca Klienta (Crop Science)Numer ref.: 224861

Główne zadania:

  • Odpowiedzialność za bieżącą opiekę nad obecnymi i potencjalnymi klientami.
  • Utrzymywanie oraz budowanie relacji z klientami, gospodarstwami rolnymi
  • Wsparcie klientów w zakresie doradztwa rolniczego
  • Realizacja planu wartościowego na powierzonym terenie oraz raportowanie wyników do kierownika sprzedaży
  • Reprezentowanie firmy na spotkaniach i wydarzeniach organizowanych na danym terenie
  • Organizacja szkoleń dla wybranych klientów
  • Udział we wdrażaniu nowych produktów na rynku
  • Aktywne wsparcie przy wdrażaniu strategii marketingowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane wykształcenie kierunkowe (np. Rolnictwo, Ogrodnictwo, Biotechnologia)
  • Doświadczenie w sprzedaży min. 2 lata, doświadczenie w branży rolniczej będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość rynku rolniczego, obecnych wyzwań i trendów
  • Wysoka motywacja do pracy, nastawienie na cel, dynamizm w działaniu i zaangażowanie
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym mile widziana

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę na terenie woj. zachodniopomorskiego
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole w międzynarodowej firmie
  • Możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie będącej liderem w branzy life science

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy