Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Techniczny Doradca Handlowy

Asten Group

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie sprzedaży w obszarze komplementarnych rozwiązań branży przetwórstwa tworzyw sztucznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne (preferowane wyższe)

  • Obsługa Klienta B2B w obszarze technicznym

  • Prawo jazdy kat.B

  • Znajomość zagadnień z obszaru przetwórstwa tworzyw sztucznych

  • Zainteresowania nowymi rozwiązaniami technicznymi z zakresu automatyzacji procesów produkcyjnych

  • Znajomość jęz. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

  • Samodzielność w działaniu przy jednoczesnym zachowaniu standardów i procedur firmowych

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne warunki współpracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w obszarze nowoczesnych technologii

  • Profesjonalne i wspierające środowisko pracy

  • Dużą samodzielność w działaniu

  • Firmowy samochód, laptop, telefon

  • Benefity

  • bezpłatny pakiet prywatnej opieki medycznej

  • finansowanie/dofinansowanie: studia, szkolenia, kurs

  • ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach

  • korzystne warunki pakietu sportowego

  • imprezy integracyjne i eventy

  • prezenty okolicznościowe

  • zdrowy piątek (soki i owoce)

Asten Group

Firma Asten Group

Od ponad 20 lat z powodzeniem działamy na rynku. Utrzymujemy wysoką pozycję na polu ogólnopolskim i lokalnym, a w ostatnich latach koncentrujemy się na współpracy w obszarze międzynarodowym. Firma Asten Group zbudowana jest wyłącznie na polskim kapitale i reprezentowana jest w pełni przez polski Zarząd i Pracowników.

W ramach struktury naszej Firmy funkcjonuje siedem Marek: Plastigo, Shini Europe, Vikk, Ozzone, Adino, Technigo, Havier specjalizujących się w różnych obszarach biznesu: handlu, dystrybucji, projektowaniu graficznym oraz zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Przewiń do profilu firmy