Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Techniczny Doradca Klienta

PlastigoO firmie

  • podlaskie

    podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie sprzedaży gniazd produkcyjnych przeznaczonych do Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne

  • Doświadczenie w obsłudze Klienta B2B w obszarze technicznym

  • Zainteresowania nowymi technologiami

  • Mile widziana znajomość zagadnień z dziedziny Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych

To oferujemy

  • Profesjonalne i wspierające środowisko pracy

  • Stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne warunki współpracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Dużą samodzielność w działaniu

  • Benefity

  • bezpłatny pakiet prywatnej opieki medycznej

  • finansowanie/dofinansowanie: studia, szkolenia, kurs

  • ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach

  • korzystne warunki pakietu sportowego

  • imprezy integracyjne i eventy

  • prezenty okolicznościowe

  • zdrowy piątek (soki i owoce)

Plastigo

Marka Plastigo będąca od ponad 20 lat niekwestionowanym liderem w branży Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych zbudowana jest wyłącznie na polskim kapitale i reprezentowana jest w pełni przez polski Zarząd i Pracowników.

Szeroka oferta produktowa Plastigo umożliwia stworzenie kompletnych linii produkcyjnych, a bogaty wachlarz usług gwarantuje bezpieczeństwo oraz stabilność produkcji naszych Klientów.

Przewiń do profilu firmy