Oferta pracy

Specjalista ds. Sprzedaży

BAYWA R.E. SOLAR ENERGY SYSTEMS GMBHO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

BayWa r.e. to międzynarodowa firma z 25-letnim doświadczeniem w energetyce odnawialnej, która posiada przedstawicielstwa w ponad 12 krajach. W Polsce BayWa r.e. obecna jest w segmencie dużych przemysłowych projektów fotowoltaicznych oraz jako dystrybutor i integrator sprzętu fotowoltaicznego - modułów PV, falowników, systemu montażowego oraz magazynów energii. To dystrybutor wiodących marek i sprawdzony partner przy realizacji zarówno małych inwestycji, jak i projektów wielkoskalowych. To stabilna firma, którą wyróżnia wyjątkowo szeroki i sprawdzony asortyment. Firma znana w Europie jest z wysokiej jakości oferowanych produktów i rzetelnej obsługi. To także bardzo stabilne miejsce pracy.

Fotowoltaika

Numer ref.: Zabierzów k.Krakowa

Podstawowe zadania osoby zatrudnionej na tym stanowisku:

  • Handlowe i techniczne wsparcie firm instalacyjnych w branży elektroinstalacyjnej.
  • Realizacja i koordynowanie procesu zamówień w systemie ERP (wprowadzanie nowych, kontrola statusu i planowanie wysyłek)
  • Planowanie sprzedaży i kontrola cen.
  • Utrzymywanie kontaktu i bliska współpraca z lokalnym zespołem sprzedaży oraz dostawcami.
  • Aktualizacja i weryfikacja technicznej bazy informacyjnej o produktach znajdujących się w ofercie.
  • Prowadzenie szkoleń produktowych dla klientów.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Komunikatywności i otwartości na technologie odnawialnych źródeł energii.
  • Doświadczenia zawodowego w sprzedaży B2B
  • Mile widziane wykształcenie w elektryczne lub budowlane.
  • Doświadczenie przy montażu instalacji fotowoltaicznych lub wsparciu zespołów sprzedaży OZE będzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętności koordynacji procesów związanych z realizacją zamówień.
  • Samodzielności, komunikatywności i chęci pracy z zespołem oraz klientem.
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (minimum B2)
  • Biegłości w obsłudze komputera (Microsoft 365, CRM / ERP)

Zatrudnionej osobie oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Stacjonarną i komfortową pracę w nowoczesnym biurze.
  • Konieczność podróżowania ograniczona jest do niezbędnego minimum.
  • Niezbędne i nowoczesne narzędzia pracy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (5000-6000 PLN netto).
  • Pracę w niewielkim zespole sprzedaży przy realizowaniu dostaw nowoczesnych i przyszłościowych technologii w energetyce odnawialnej.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy